elacinka
05.05.16,18:12
Ahojte, som týždeň po laparoskopickej operácii žlčníka, dodržujem prísnu diétu, jem skôr málo a dosť často som akoby hladná. Bojím sa jesť vo väčších porciách.
Ešte polihujem v posteli, lebo keď som hore, bolí ma chrbát. Teraz navyše som chytila nádchu a škriabe ma v krku (asi som to chytila od syna). Čo ma trápi je stolica, ktorá je redšia a niekedy aj 2-krát za deň. Je to normálne? Máte s tým niekto skúsenosti? Dnes som bola na vybraní stehov, hovorila som to lekárovi, ale nepovedal k tomu nič. Neviem, či mám jesť viac, alebo mi nejaké jedlo nazapasovalo, hoci je diétne. Stále mám v bruchu taký pocit akoby zo strachu. Poradí niekto?
bubkoch
05.05.16,16:45
vo vacsich porciach ani jest nebudes, je to logicke, nemas zasobaren zlce pre taketo pripady, ked sa prejes, bude ti chvilu nevolno lebo organizmus pomaly travi kvoli nedostatku zlce ... takze viackrat po menej ...
na zaciatku prve tyzdne len lahsie jedla, co ti ake jedlo robi zistis len tak ze to vyskusas, maximalne co sa ti moze stat je ze ti chvilu bude nevolno :-) ale za 3 mesiace uz budes moct v pohode jest uplne vsetko
stolica sa upravi to je len nasledok operacie, infuzii a nemocnicnej stravy :-)