MKI
19.06.06,11:08
Dobry den

neviete mi prosim poradit ako by mala vyzerat zmluva na vypoved internetoveho pripojenia ?

dakujem
rada
19.06.06,09:25
Ja si myslím, že musela byť uzavretá zmluva medzi dvoma stranami o internetovom pripojení a túto zmluvu treba vypovedať. Čiže termín zmluvu na výpoveď ja osobne nepoznám, ale výpoveď k existujúcej zmluve uvedenej v prvej vete je podľa mňa správne. Alebo sa mýlim ?
Ak je to tak ako píšem ja, je potrebné si preštudovať predmetnú zmluvu a vyčítať z nej aké podmienky si strany dohodli k vypovedaniu zmluvy. V zmysle toho treba výpoveď naformulovať. Ak zo zmluvy nevyplýva špeciálna výpoveď je to jednoduché. Napr. Treba napísať iniciály oboch zmluvných strán. Vec : vpoveď zo zmluvy o internetovom pripojení;Uviesť kedy bola uzavretá predmetná zmluva. Odvolať sa pri výpovedi na príslušné ustanovenie zo zmluvy v zmysle ktorého sa výpoveď dáva a ku ktorému termínu; kde; dátum; podpis.
saili
19.06.06,09:32
ak máš zmluvu, tam by malo byť presne uvedené kedy može objednávateľ zrušiť zmluvu jej výpovedná lehota prípadne dôvody na jej výpoved a zrušenie.

potom budeš postupovať takto:

hlavička....tvoje meno.................................

ADRESA FIRMY


vec: odstúpenie od zmluvy (podľa toho ako ako sa to volá)alebo výpoved zmluvy


Dňa ........ bola uzavretá zmluva " ......sem dáš presný názov zmluvy" medzi zhotoviteľom (uvedieš to tak ako je to v zmluve).................vypíšeš údaje o firme a objednávateľom.............tvoje údaje.
saili
19.06.06,09:33
toto je pokračovanie:

v časti .... bod.... citujem " uvedieš za akých podmienok možeš zrušiť zmluvu a aj v akej výpovednej lehote"

Týmto vypovedáme " Zmluvu..............................."

S pozdravom



meno a podpis.


p.s. ak chceš pošli mi tú zmluvu v súkromnej správe a napíšem ti výpoved.