Runningman10
06.05.16,22:12
V autorizovanom servise bola vykonana oprava mojho vozidla po skodovej udalosti hradenej z havarijneho poistenia z mojou spoluucastou.Pri oprave bol vymeneny chladic a kondenzator klimatizacie v hodnote 370 euro .Dalsie vykonane opravy su vyuctovane ne fakture ktoru mam plus bola vykonnana garančna prehliadka a servis.Vozidlo som po vyzve servisu po oprave prevzal 10.3.2016 Dna 30.4.2016 som pri ceste do zahranicia chcel použit klimatizaciu ale na moje velke prekvapenie nefungovala.Telefonicky som kontaktoval servis kde mi povedali aby som vozidlo priviezol k nim tak som aj ucinil.Po dvoch dnoch som bol vyzvany aby som si prisiel vozidlo prevziat.Na moje velke rozcarovanie mi technik oznamil ze klima nefunguje lebo z nej unika napln.Na moju vyzvu ze klima pri prvom prevzati do servisu fungovala a ziadam o odovzdanie vozidla z funkcnou klimatizaciou kedze pri vymene chladica a kondenzatora do nej zasahovali mi technik oznamil ze po oprave fungovala.Ked som mu odvetil ze teraz ale nefunguje ako je to mozne a ze chcem pochopitelne zavadu odstranit mi z usmevom oznamil aby som mu dokazal ze klima fungovala pri prevzati do servisu......zaujimavostou pre mna neprijemnou bolo zistenie ze auto nebolo opravovane v tomto servise ale niekde u nejakeho pana ktoremu servisny technik pri mojej prvej reklamacii ihned telefonoval ze nieco nie je v poriadku.......a na zaver .....ani po dvoch výzvach som nedostal do servisnej knizky zapisanu garančnu prehliadku a servis ktore som zamozrejme zaplatil a mam aj patričny doklad....obraciam sa na vas o pomoc a radu ako mam teraz postupovat dakujem, servisny technik ma z usmevom vypoklonkoval....... dakujem
buchač
06.05.16,20:27
Aj servisný technik má nejakého šéfa....
faro1
07.05.16,05:27
Napíš výrobcovi, resp. dovozcovi motorového vozidla, čo sa ti udialo a autorizovaná opravovňa už nebude autorizovaná.
dmc
07.05.16,09:52
autorizovany servis ma svoju "autorizaciu" od vyhradneho dovozcu (predajcu) - vyhladaj si ho a detailne ho oboznam zo situaciou a poziadaj o stanovisko ako dalej postupovat.