afrikánka
07.05.16,16:22
Môžem si otvoriť stránku slovenského katastra z územia ČR, alebo je to možné iba z územia SR? Za odpoveď ďakujem.
ivka70
07.05.16,14:29
Katasterportal nema dovod byt obmedzeny len na pristup zo Slovenska.
Myslim, ze asi pred mesiacom som si nieco vyhladavala z Nemecka.
buchač
07.05.16,14:34
NEPOCHOPÍM !!!!!

Prisámfakt nepochopím takú hlúpu a sprostú otázku (ani sorry nedávam).

Kuwa, čo bráni vyskúšať prístup osobne ?
To v Afrikánskej republike nerozmýšľajú ???
afrikánka
07.05.16,14:52
Ja zase nepochopím taký arogantný prístup, nemyslíš, že túto informáciu môžem potrebovať pre inú osobu? buchač neotravuj svojimi vulgárnosťami, ľutujem osoby v Tvojej blízkosti.
afrikánka
07.05.16,14:58
Ďakujem za odpoveď, posúvam do ČR.
buchač
07.05.16,15:03
Moja zlatá...ešte som slušný.
Moja zlatá...tá druhá osoba je podobne neschopná ???
------------------------------
CITUJEM :
"Môžem si otvoriť stránku slovenského katastra z územia ČR..."

ODPOVEDÁM :
Moja zlatá, nerob si to ešte horšie, ako to vyznieva.
--------------------------------
Moja zlatá, moje myslenie je v úplnom poriadku...ALE ako si na tom Ty, tak to je už iná otázka.
buchač
07.05.16,15:05
afrikánka (Dnes 17:58) Ďakujem za odpoveď, posúvam do ČR.
======================
Joooo, to je takhle ???
Že po česku ?
Dejte mi lidi....já to udělám...;) :D :D :D
afrikánka
07.05.16,15:45
Citoval si správne...ale nebudem vypisovať, že ma požiadala istá pani profesor,Dr,Csc z Karlovej univerzity, aby som jej prehliadla LV jej matky, čo činí 28 záznamov, v ktorých sa nachádza množstvo spoluvlastníkov, že sa jej stým "babrem" už 2 dni, a už sa mi nechce a musím mať istotu, že to môže ona osobne si riešiť z ČR. No podľa Tvojho rýpania som Ťa odhadla na apríl, a nemýlila som sa!!! oslavuješ narodeniny spoločne s Hitlerom a Leninom.Blahoželám a posielam tisíc ...............!
buchač
07.05.16,16:04
afrikánka (Dnes 18:45) Citoval si správne...ale nebudem vypisovať, že ma požiadala istá pani profesor,Dr,Csc z Karlovej univerzity, aby som jej prehliadla LV jej matky, čo činí 28 záznamov, v ktorých sa nachádza množstvo spoluvlastníkov, že sa jej stým "babrem" už 2 dni, a už sa mi nechce a musím mať istotu, že to môže ona osobne si riešiť z ČR. No podľa Tvojho rýpania som Ťa odhadla na apríl, a nemýlila som sa!!! oslavuješ narodeniny spoločne s Hitlerom a Leninom.Blahoželám a posielam tisíc ...............!
=======================
Tak s tou pani profesor si ma teda dostala...
Ale ako som spomenul nižšie..."Dejtemi lidi, já to udělám" platí...poznám lenivých čechúňov.
----------------------------------
Dva dni sa s niečím babrať ?...a IBA tých 28 záznamov?
"Holt, někdo umí, někdo čumí."
Som presvedčený, že mne by to veru netrvalo viac ako pár hodín....a aj to preto, lebo kataster má určité pravidlá pri otváraní LV.
------------------------------------
Veru nemýlila si sa moja pekná...Jurko má v jeden deň aj meniny, aj narodeniny... Díky za blahoželanie...;) :D :D
Budúci rok mi môžeš ku okrúhlym narodkám poslať tortu.
;) :rolleyes: :--- :cool:
------------------------------------
Pozri sa, že aký rýpači sa narodili v apríli...
https://sk.wikipedia.org/wiki/Wikipédia:Výročia/apríl
afrikánka
07.05.16,16:29
Tak Juraj bol môj starý otec, a mala som aj kanárika Jurajka,takže sympoši. Na Tvoje 10 narodky tu akurát nebudem, aká škoda! Budem ešte v Afrike. A tie aprílové výročia nemusím, jeden taký aprílový zdieľa so mnou lože i miesto pri stole, takže sa nechvastaj, ibaže by si tam bol osobne?
misoft
07.05.16,17:29
No to mi je teda otázka! Za sto bodov!
A ty nevieš o tom, že internet hranice nepozná (teda skoro)?
Ja môžem dokonca čítať The New York Times http://www.nytimes.com/ , alebo dokonca šmejdiť v českom Katastri nehnutelností http://www.cuzk.cz/Katastr-nemovitosti.aspx , tak sa potom divím, že ty sa pýtaš na takúto prkotinu.
A tej pani profesor,Dr,Csc z Karlovej univerzity odkáž, že keď má toľko titulov pred i za menom, nech používa SVOJU hlavu!
afrikánka
08.05.16,07:57
Dík za 100 bodov!!!Ja som sa slušne pýtala niektorí i tak odpovedali. Ty, buchač a vám podobní si vybíjate svoje zádrapčivé ego na pýtajúcich. Neviem, akým prínosom sú vaše prízemné komentáre.Nechceš ty a tebe podobní venovať energiu na niečo zmysluplné?
afrikánka
08.05.16,09:40
Misoft, čítať môžeš hociktoré "Times", ale šmejdiť v českom katastri?! V sk. ide aj podľa dátumu narodenia, čo sa v cz. nedá! Tak sa teraz ukáž aký si múdry.
buchač
08.05.16,10:05
afrikánka (Dnes 12:40) Misoft, čítať môžeš hociktoré "Times", ale šmejdiť v českom katastri?! V sk. ide aj podľa dátumu narodenia, čo sa v cz. nedá! Tak sa teraz ukáž aký si múdry.
======================
NEDÁ...????
Povedal kto ?...pani profesorka na Karlovej univerzite, alebo člen nejakého kmeňa v Afrike....???
-------------------------------

CITUJEM :

Vyhledání srovnávacího sestavení pomocí čísla LV, RČ nebo IČO

V případě, že v daném katastrálním území probíhá vyložení obnoveného katastrálního operátu, zobrazí se po zadání názvu katastrálního území nově ikona „Vyložení operátu“. Následně lze zadáním čísla LV, rodného čísla nebo IČO vyhledat listy vlastnictví a prostřednictvím čísla LV zobrazit příslušná srovnávací sestavení.

Rodné číslo se zadává mez lomítka, mezer nebo jiných oddělovačů.
--------------------------------
ODPOVEDÁM :

Link nedávam...to nemá význam...a ja som silno múdry LEN pre niekoho...;)

P.S.:
Vyhľadanie mi trvalo pár minút...aj to kvôli slabej rýchlosti bááájtov....
Chobot
08.05.16,10:05
Misoft, nemáš pravdu. Existujú stránky, na ktoré sa zo zahraničia pripojiť nedá. Napr. na hellshare.sk alebo stiahnito.sk sa zo zahraničia nepripojíš. Zahraničné IP adresy to nepustí.

Ale katasterportál ide, ja som bol pripojený minulý mesiac z Írska.
afrikánka
08.05.16,11:06
...že si silno múdry? Ty si jednoducho silno nepozorný! Predsa rodné číslo je úplne niečo iné, ako dátum narodenia. A že hocikomu nedáš link? Veď si mi poslal!!!A mne to trvalo sotva minutku.Dva krát čítaj a raz mudruj! Tohto sa drž, aby si nebol za silno .......!
misoft
08.05.16,14:03
Chobot ....a všimol si si to v zátvorke "teda skoro"? Na niečo sa uplatňuje " regionalita", ale i to sa dá obísť - VPN, alebo proxy.....
afrikanka: A tebe sa tiež čudujem! Prečo nechávaš so sebou zametať od nejakej inej s titulmi pred a za menom? Veď nech si to hľadá sama - alebo je snáď taká učene blbá?
afrikánka
09.05.16,09:14
pani Profesor tvrdí, že z čr. nemá prístup na sk.kataster, nič mi nezadávala...choď na buchača, šak ste kámoši.
Dáša_
09.05.16,09:25
ivka70
09.05.16,09:57
A na aku stranku? Na tuto? https://www.katasterportal.sk/kapor/
afrikánka
09.05.16,10:00
Ano, ale ona zrejme ani nemá záujem.
misoft
09.05.16,12:51
Tak sa na ňu zvysoka .....vieš čo.....