Wotan
10.05.16,08:10
Este v marci som z eshopu objednal vacsie mnozstvo tovaru. Vsetko mi postupne posielali tak ako ich dostali na sklad, cize mam uz takmer vsetko, okrem jedneho. Pri tomto tovare bol uvedeny termin dodania 3-4 tyzdne. Ako pocitam, tak pocitam, ubehlo uz 50 dni a tovar nikde. Tak som im napisal, ze nedodrzali dodaciu lehotu uvadzanu v eshope, a napisali mi len strohy mail:

Je nam luto, termin dodania tovaru nam nie je znamy. Vyckajte prosim.

Tovar bol objednany pre znamych, ten posledny tovar je sucastou setu, ktoreho ostatne casti sme uz davno obdrzali, no bez tejto casti ten set nie je kompletny, takze zrusit objednavku by nemalo zmysel. Avsak ten set chcela dotycna na promocie, ktore sa blizia... Ake prava mam v tomto pripade?

Peniaze som za zvysny tovar este neplatil, nakolko posielaju na dobierku. Eshop nedodrzal uvadzany termin dodania, moze byt nejak za toto sankcionovany?
Chobot
10.05.16,06:42
Kde nie je, ani smrť neberie.

Ak je raz tovar nedostupný aj pre distrubútora, čo ho chceš za to sankcionovať? Čo ti to má sám vyrobiť? Ak ho nemá, ani ho nevie zohnať, a ešte si za neho neplatil tak nič neporušil.

Skús ho kúpiť inde.
Wotan
10.05.16,09:10
tu ale ide o zavadzanie zakaznika... ked je tam uvedene dodanie do 3-4 tyzdnov, ma to byt zavazne. Ak to nevedia dodat do uvedenej doby (pochopim - dovod nedodanie zo strany distributora), mali sa ozvat ONI, nie JA, a ponuknut riesenie - zlavu, zrusenie objednavky atd... A navyse mali oznacit ten tovar v eshope ako NEDOSTUPNY! Kedze teraz vedia, ze ho nemaju, ale stale je v eshope dostupny.
bomo
10.05.16,16:42
Áno, môže byť sankcionovaný a ak podáte podnet na SOI, tak aj bude. Tovar vám musí e-shop dodať najneskôr v lehote, ktorú má uvedenú pri tovare, v obchodných podmienkach alebo v potvrdení objednávky, avšak najneskôr do 30 dní. E-shop nemôže sľubovať dodanie tovaru, ktorý nevie dodať, teda inými slovami ak raz na svojom webe uvádza dodaciu lehotu, tak ju musí dodržať, je to z jeho strany záväzné. Ak teda podáte podnet (môžete aj online tu (http://www.soi.sk/sk/Podavanie-podnetov-staznosti-navrhov-a-ziadosti.soi)), dostane pokutu od SOI za nekalú obchodnú praktiku.
jslancik
11.05.16,03:44
Eshop moze bez udání důvodu stornovat hociktoru objednávku. Chybou tohoto shopu Bolo, že to nespravil.
bomo
11.05.16,05:30
Nie, eshop nemôže stornovať objednávku, a už vôbec nie bez udania dôvodu. Takúto možnosť má len spotrebiteľ.
jslancik
11.05.16,10:24
"3.3. Predávajúci má právo stornovať objednávku, ak z dôvodu vypredania zásob alebo nedostupnosti tovaru nie je schopný dodať tovar kupujúcemu v lehote určenej týmito obchodnými podmienkami alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode, pokiaľ sa so zákazníkom nedohodne na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky bude zákazník informovaný telefonicky alebo e-mailom a v prípade úhrady kúpnej ceny alebo jej časti mu budú finančné prostriedky vrátené v lehote do 14 dní na ním určený účet, pokiaľ sa s predávajúcim nedohodne inak."

opodstatnenosť uvedeného dôvodu stornovania nevie nikto rozporovať. takže tak.
Wotan
12.05.16,08:53
zial nebol som informovany a ani mi nebol ponuknuty navrh na stornovanie ani nic ine... nadalej si veselo uvadzaju dostupnost toho produktu... takze ja uz sa s nikym zabavat nebudem, v dnesnej dobe darmozracov a zdieracov budem aj ja zly a pockam este do konca tyzdna, ak sa veci nepohnu, nastupuje SOI a masova negativna reklama v mediach a internete.