tRO
11.05.16,09:41
Ako mzdárka spracovávam osobné údaje zamestnancov, lebo to vyplýva z mojej pracovnej náplne, tiez som poučená v zmysle zákona č.122/2014 o ochrane osobných údajov. Systém práce v organizácii je taky, že ja evidujem PN, OČR zamestnancov, vyplnujem na týchto tlačivách údaje o ich začiatku, konci a iné predpísané náležitosti /aj č. účtu pracovníka/. Tieto tlačivá však nedoručujem Sociálnej poisťovni ja, ale pracovníčka na sekretariáte, ktorá chodí na poštu a na iné inštitúcie. Je správny tento postup z hladiska ochrany osobných údajov? Stačí, ked by sa ta pracovníčka "poučila" o ochrane osobných údajov pri prenose z budovy do inej organizácie? Alebo by to mala mať aj v pracovnej náplni, že dochádza do styku s týmito údajmi - i ked len pri prenose. A je jedno či v zatvorenej obálke.
Ing. Ľubomír Janoška
11.05.16,11:09
Kompetencie v spracúvaní osobných údajov nemusia súhlasiť s pracovnýmii náplňami, ale poučenia musia vychádzať zo skutočných kompetencií. Takže ak Vaša kolegyňa pracuje s otvorenými obálkami, má mať v poučení podľa § 21 zákona o ochrane osobných údajov, že je oprávnená oboznamovať sa s osobnými údajmi spracúvanými v informačnom systéme Personálna a mzdová agenda. V opačnom prípade stačí upraviť jej zodpovednosť za doručenie obálok v neporušenom stave.