mp016
11.05.16,21:58
Po 10 odpracovaných rokoch na čo si môžem nárokovať zo strany zamestnávateľa pokiaľ sa moja doterajšia pozícia ruší-zaniká. A pozíciu, ktorá mi bola ponúknutá som odmietla.
veronikasad
11.05.16,20:35
Pracovný pomer končí po uplynutí výpovednej doby alebo dohodou (skôr) ? Dostala si výpoveď v zmysle § 63 odst. 1 písm. b) ZP ?
mp016
11.05.16,20:59
Zatiaľ som výpoveď nedostala mala by nadobudnúť platnosť k 1.6.2016, mala by byť dohodou a predpokladám, že podľa par.63 odst .1 písm. b, tak ako ste napísali. Neviem to však naisto.
mp016
11.05.16,21:00
Ak by to tak bolo na čo mám nárok zo strany zamestnávateľa?
ivka70
11.05.16,21:01
Vypoved dohodou neexistuje.
Je bud vypoved alebo dohoda o skonceni PP. S tou druhou musis suhlasit.
ivka70
11.05.16,21:03
veronikasad
11.05.16,21:05
§ 76 Odstupné

(2) Zamestnancovi patrí pri skončení pracovného pomeru dohodou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) alebo písm. b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu, odstupné najmenej v sume
a) jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval menej ako dva roky,
b) dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dva roky a menej ako päť rokov,
c) trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej päť rokov a menej ako desať rokov,
d) štvornásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej desať rokov a menej ako dvadsať rokov,
e) päťnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dvadsať rokov.
------------
Nepodpisuj dohodu o ukončení prac.pomeru, pokial v nej nebude uvedený výpovedný dôvod.
Ak nemáš vyčerpanú dovolenku, zamestnávatel ti ju preplatí pri ukončení prac.pomeru.
mp016
12.05.16,05:06
Zrejme to bude dohoda o skončeni PP, A na čo by som mala potom nárok?