Janka Dubková
12.05.16,13:28
Dobry den, som mamina dvoch deti a chcem niekoho poziadat ci nahodou ma meno a hesielko od zborovne, budem vam velmi vdacna kedze teraz je dost skuskove a pisomkove obdobie tak by si mi to velmi zislo. Vopred velka vdaka -

(samozrejme to nebudem sirit dalej) Budem vam velmi vdacna. Dakujem! :)
Chobot
12.05.16,11:32
Nájde sa nejaký odvážlivec, ktorý by poskytol svoje údaje neznámej osobe? Som zvedavý.
Janka Dubková
12.05.16,11:58
Ved prave v tomto je ten problem, ale mozem vam zarucit ze by som to nesirila dalej a tiez tam nic nekomentovala a pod. Iba stiahla subor do mojho pc. Urcite by som to ani mojim detom nepovedala, ze mam k tomuto pristup. Vopred velka vdaka
Janka Dubková
12.05.16,11:59
@chobot A ten odvazilivec musi mat velmi velke srdce
Chobot
12.05.16,12:43
Ja tam nemám prístup, takže nepomôžem. Len vieš, si tu nová, dnes registrovaná, nikto ťa nepozná...
arizona
12.05.16,12:51
Svoje heslo ti neda nikto. Mozno sa najde niekto ochotny,kto ti stiahne a posle ten subor,ktory potrebujes.
Janka Dubková
12.05.16,13:10
Neviem o tom ze by sme si potykali . :) chapem, dakujem
Janka Dubková
12.05.16,13:12
Neviem kedy sme si potykali, ale ja verim ze sa niekto tak ochotny najde este sa chcem spytat vy mate to heslo ?
nika.sum
12.05.16,13:14
Je zvykom si na porade tykat :-)
kopretinka
12.05.16,13:54
potykali sme si tým,že si vstúpila do on-line sveta.
Chobot
12.05.16,14:22
Asi sa nepohybuješ na diskusných fórach, tak ti to je cudzie to tykanie. JE to fenomén internetu, že na takýchto fórach si členovia bežne tykajú. Nie je to neslušné, treba si len na to zvyknúť. Vo virtuálnom svete sa stierajú vekové či funkčné rozdiely, dokonca aj pohlavie je anonymné, preto vykanie stratilo opodstatnenie.

Možno ak napíšeš, ktorý súbor potrebuješ, skôr nájdeš nejakú dobrú dušu, ktorá ti to stiahne a poskytne. Ja by som ti tiež nedal svoje prihlasovacie údaje (aj keĎ nemám nič voči tebe). Predsa len človek tam má svoj profil a môže mať svoje dôverné údaje.
Janka Dubková
12.05.16,14:28
Dakujem
Janka Dubková
12.05.16,14:32
Ale, ked sem hodim link na nejaky subor tak neviem ci je to co hladam, pretoze tam je velmi vela suborov ked zadam hladanu temu
evuš
12.05.16,16:17
Kokos, že sme si nepotykali :D .a ja bežne tu tykám ľuďom, čo sú odo mňa možno o 1,5 generácie starší..a vieš čo? Nevadí im to a ver, že si ich vážim ako soľ, totiž musím málo soliť, hoci ja mám rada slané ;-)
evuš
12.05.16,16:22
Prepáč mi, ale to, čo požaduješ je dosť mimo, dokonca z Tvojich komentov si myslím, že sa tu cítiš ako bohyňa :D, ktorej máme skákať ako píska...prepáč...rada poradím, keď viem, bez toho, že by som čakala vďaku , ale toto je už mimo...inak ja som mamou troch školopoviných detí....čo tak viac dbať nato, aby sa decká učili po celý rok a nielen pred koncoročnými písomkami a vysvedčením ??
misomiso
12.05.16,16:42
Neskutocna drzost a neomalenost. Az vas obdivujem, ze stale drzite dekorum a trpezlivost :-)
misomiso
12.05.16,16:50
Ked idem do Japonska na vidiek tak nebudem vyzadovat podanie ruky, ale budem opatovat uklon. Ked idem na net tak budem akceptovat tykanie. Spravas sa ako moslimsky mogrant kroty musi mat 5 metrov za hrancou halal kebap a sex s pannou.