Janka Dubková
12.05.16,20:27
Tak teda Ahojte, ja som tu nova len dnes som sem pridala otazku ci by mi niekto ochotny pozical hesielko od zborovne. No ozvalo sa tam dost negativnych komentarov a teraz by som sa k tomu chcela vyjadrit, pretoze niekto tu konverzaciu uzavrel:
1.) ako som uz napisala som NOVA !, tak mi prislo blbe tykat ludom kt. nepoznam .... no uz budem tykat, uz viem
2.) nemam pocit ze sa spravam ako bohyna, za to ze sa niekomu podakujem ... pride mi to chore !
3.) moje deti sa ucia po cely rok tak ako na konci ci na zaciatku :) len som napisala ze je teraz dost pisomkove obdobie a chcela som im dat teraz trochu viac toho precvicit lebo predsa koncorocne vysvedcenie ......

A takto som sa vyjadrila
misomiso
12.05.16,18:32
Neviem preco bola tema uzavreta, ale myslim ze mala byt uzavreta minimalne preto, ze si navadzala na porusenie zakonov zmluv alebo predpisov, co na Porade nie je tolerovane. Iba letmy pojhlad do zmluvnych podmienok Zborovne vravi, ze by to nebolo legalne.
avalik
12.05.16,18:32
gooooogle ti poskytne mnozstvo materialov, kniznice a knihkupectva poskytuju tiez cenne materialy - zborovna je urcena pre pedagogov, nie pre rodicov ...
ak mas velky zaujem oslov ucitela konkretneho predmetu, mohol by ti poskytnut info kde najdes dalsie materialy
Janka Dubková
12.05.16,18:37
Aha, tak o tom som nevedela dakujem, ale ja som predsa na nic nenavadzala len som sa spytala :)
Janka Dubková
12.05.16,18:41
ano uz som skusala no nic som nevyriesila :/
evuš
12.05.16,18:59
Hm..všetko tu zmazané..asi som niekomu stúpila na otlak...
Prepáčte, všetci......
avalik
12.05.16,19:01
evus, nie je zmazane, toto je nova tema, tam kde si pisala je zamknuta
evuš
12.05.16,19:09
Nechápem..asi som blbá, niekto má právo žiadať nenormálne veci, heslá.....ostatní nemajú mať ani názor ?
Tweety
12.05.16,19:11
misomiso, ten výraz prdepisov, ten sa ti teda podaril
misomiso
12.05.16,19:13
Treba detom dopriat aj trocha detstvo...
kopretinka
12.05.16,19:44
ak si nová,tak si si mala prečítať etiketu porady,dozvedela by si sa,že: Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona.
Aj keď to,čo chceš,nie je porušenie nejakého zákona,ale kóšer to tiež nie je.
buchač
12.05.16,19:47
"...ci by mi niekto ochotny pozical hesielko od zborovne...."
==============================

Otázka znie, že na koľko si ceníš takéto hesielko.
alaya1
13.05.16,07:34
Ziaci dostavaju od ucitela podklady, co sa maju naucit na preskusavanie. Pripadne si stiahni /te dostupne materialy v netu.

Myslim, ze v uzamknutej teme, ci aj v tejto stacilo pani napsat, ze informacie tohto druhu sa neposkytuju.

Aj skalni clenovia Porady by mali dodrziavat Etiketu. "Nekomentujem úmysly, pohnútky, profil a osobu zadávateľa.".....
arizona
13.05.16,07:38
Skus tuto stranku,mozno tam najdes zaujiave veci http://www.oskole.sk/?skola=zakladna-skola&id_cat=1
misomiso
13.05.16,09:27
Ano, nebolo to zamerne, ale napokon vacsina predpisov je naozaj na prd...
Tweety
13.05.16,10:46
pekne som sa zasmiala
buchač
13.05.16,11:01
:D :D :D :D :D :D :D .....
mimaBe
13.05.16,16:48
Janka, aby si mohla "legálne" využívať Zborovňu, urob:

1) informuj sa cez mail info@komensky.sk o tom, či škola, ktorú navštevujú tvoje deti má predplatené služby tohto portálu
áno - žiadaj od tr. učiteľa/školy prihlasovacie heslo pre svoje deti (tzv. konto bez kriedy)
nie - na tr. rodičovskom sa informuj, prečo škola, ktorú navštevujú tvoje deti nemá tento vzdelávací portál predplatený

2) ak to chceš urýchliť, napíš školu, ktorú deti navštevujú, a ja to cez moje prihlasovacie heslo zistím :)