mondes
12.05.16,23:59
Ahojte, prešla som si staršie témy a utvrdila som sa v tom, že o vklade do ERP neúčtujeme. Účtujeme len tržby ERP. Takto to robím v JU už dlho. Avšak začínam s PU a keď som zisťovala na stránke "ako účtovať" predkontáciu na zaúčtovanie tržieb z ERP, tak ma zaskočilo to, že tam účtujú aj o vklade a nejakom výbere z ERP (prehľadová uzávierka). Ani neviem, čo znamená ten výber.
Teda sa chcem uistiť. Účtujete takto, ako je v tomto linku?

http://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Elektronicka-registracna-pokladnica&idc=103

Alebo môžem len takto 211.001/604.001?

A ešte: Pozerám, že v ERP firma, ktorú účtujem nerobí vklady ERP. Mala by ich robiť?
Ďakujem veľmi pekne.
jakubzemko
13.05.16,05:07
Nemusí robiť vklady ale za rozdiel zistený pri kontrole v erp je dosť veľká pokuta. A ak nemám v pokladni vklad tak sa mi ťažko vydáva zákazníkovi. Doklad o vklade sa má uchovať počas dňa
Dav
13.05.16,05:08
Vklad do ERP znamená, že peniaze z účtu 211 sa fyzicky vyberú a dajú sa do priečinka pri ERP. Tam slúžia napríklad na vydávanie . Výber z ERP znamená, že tržba z ERP, alebo jej časť, sa z priečinka pri ERP fyzicky vyberie a vloží sa do pokladne 211. Tým sa dodrží litera zákona, že suma peňazí v priečinku pri ERP sa má vždy rovnať zostatku v ERP. Na zbytok je dobré mať smernicu. Ak je predajov denne 20000 je iný postup, ako keď je 1 úhrada faktúry v hotovosti za 3 mesiace.
mondes
13.05.16,07:18
Ďakujem. A čo v prípade, ak sa nerobí vklad ani výber?

P.S. A v prípade, ak sa ten vklad robí, je, alebo nie je povinnosť o tom účtovať.
TomasBugiy
13.05.16,07:19
Ja osobne účtujem len menších klientov a nemám rozdelenú pokladňu na ERP pokladňu a ostatnú pokladňu, ale všetku hotovosť mám na jednom účte 211 (analyticky podľa meny). Potom účtujem tak ako píšeš 211/604.

Čo sa týka vkladu do ERP, tak ten neúčtujem vôbec, ale obchodník ho musí zaevidovať, ak do pokladne vkladá nejakú hotovosť. Výber už zaevidovať nemusí. Keď obchodník vykoná vklad, vytlačí mu to z ERP doklad a tento doklad musí byť po celý deň pri pokladni (v minulosti bola povinnosť ho uchovávať až rok - teraz ho už nasledujúci deň môže hodiť do koša). Ide totiž o to, že suma vkladov a nablokovaných tržieb musí byť rovná alebo vyššia ako je zostatok v pokladni. Ak je v pokladni viac ako je nablokované, tak išlo pravdepodobne o čierne tržby a tým pádom problém (rozdiel vo výške 20 eur sa nerieši, všetko nad je už na pekné mastnú pokutu - od 30 do 3300 eur). Keď je v pokladni menej, tak je všetko OK. Nakoľko sa niekedy môže stať, že je v pokladni viac ako tam má byť (chyba personálu - nezaeviduje vklad, keď dáva svoje drobné, kt. potom vyberie, nezaeviduje sprepitné a pod.), ja osobne odporúčam svojim klientom urobiť vždy na začiatku podstatne vyšší vklad a následne peniaze vybrať (bez zaevidovania výberu)
Žabinka
13.05.16,07:38
ak som správne pochopila, účtuješ na základe dodaných dokladov, nemáš priamo dosah na prácu s ERP, takže ani na správnosť zostatku počas dňa.. takže prevody medzi "pokladňami" sú v tomto prípade zbytočné.. stačí účtovanie ako píšeš, prípadne pri úhrade faktúry cez ERP zaúčtuješ faktúru 321/604.001, a úhradu cez ERP 211.001/321..
vklad nemusíš účtovať, je to len pohyb alebo presun peňazí medzi "pokladňami".. účtovne suma v pokladni je rovnaká.. to si už musí utrážiť ten, kto priamo pracuje s ERP, aby mu po vložení vkladu sedel zostatok..
mondes
13.05.16,07:44
Ďakujem Vám všetkým.