Emily1707
15.05.16,08:58
Dobry den,

chcela by som Vas poprosit o pomoc. V maji to bude rok co mi diagnostikovali rakovinu prsnika, podstupila som chemoterapiu aj radioterapiu a od 02/2016 som na hormonalnej liecbe. Pracovnu zmluvu som mala iba na dobu urcitu, konci mi dna 31.5.2016, zamestnavatel neplanuje predlzenie a tym padom som nutena si hladat novu pracu. Pozvali ma na pracovny pohovor a mam dilemu, ci na pracovnom pohovore povedat o svojej diagnoze a liecbe, alebo neinformovat svojho potencialneho zamestnavatela? Pred tyzdnom som bola na kontrole u lekara a vysledky som mala ok, povedal mi ze som vyliecena v sledovani. Som este na PNke ale bez naroku na socialne davky, prestali mi ich vyplacat v aprili 2016. Mama 39 rokov.

Voped dakujem za pomoc.
kopretinka
15.05.16,07:04
nezadávaj opakovane tú istú otázku
kopretinka
15.05.16,07:18
nie si povinná mu nič hovoriť,zamest.ťa aj tak pošle na zdrav.prehliadku.nebu´d prehnane iniciatívna,možno by ťa hneď vylúčili po prvom kole,čo by bola diskriminácia,ale to by si aj tak nezistila.....
veronikasad
15.05.16,07:31
Poberas inv.dochodok alebo si drzitelom preukazu obcana s tazkym zdr.postihnutim (vydava UPSVaR)?
veronikasad
15.05.16,07:41
Do podrobnosti zachadzat nemusi, ale ak je poberatelom inv.dochodku niekedy je to pre uchadzaca o zamestnanie vyhodou, kvoli dotaciam zamestnavatela...
kopretinka
15.05.16,16:36
pochybujem,že má ID alebo zťp....moja kamarátka má rakovinu kostnej drene a na sociálke ju odbili....a zadávateľka je v stave "vyliečená".....