Valika
20.06.06,09:03
Príjemný deň Vám prajem prosím o radu. Potrebujem vysledovať všetky náklady ( materiál, služby, mzdy,... ) na zákazku. Ako to urobiť a účtovať čo najjednoduchšie v MRP? Ďakujem za každý názor.
lenkak
20.06.06,17:36
Dajú sa robiť zákazky, všimni si, že čokoľvek zapisuješ, či do denníka, alebo do faktúr je ikona zákazka. A to treba vyplniť.
Valika
21.06.06,11:03
Ahoj Lenka tie ikonky som si všimla robíš to? ale ako dalej účtovať bežne na doteraz používané analytické účty a program mi sám ukladá tie náklady do tej zákazky alebo ako to prebieha? Vdaka.
Valika
21.06.06,12:38
Ahojte to nikto nevyužíva zákazky v MRP? Ozvite sa prosím. Pekný letný den prajem.
lenkak
21.06.06,17:24
Nuž jedine Ti zostáva vyskúšať, analytiku by som ja osobne si ponechala, tak ako ju mám.
Valika
22.06.06,12:09
Vdaka tak to skúsim hádam nič nepokazím. Pekný dník prajem.
Valika
11.07.06,14:16
Pekný den Vám prajem. Začala som účtovať náklady na zákazku ktorú potrebujem vysledovať a teraz mi pri účtovaní banky v module bankové výpisy vždy pridáva zákazku aj na tie účt.prípady kde zákazku nechcem mať.Ako sa zbaviť tej zákazky vždy to musím ručne mazať. Poradíte mi?
lenkak
11.07.06,14:32
Vyzerá podľa toho čo píšeš, že zákazku berie automaticky, ak sa dá ručne vymaž.
Zoltán Kovács
11.07.06,14:44
JE síce pravda, že zákazky som naposledy účtoval v MRP DOS (vo WIN nemám momentálne takéto prípady). Tie bankové výpisy som riesil tak, že som vytvoril zakázku 999 - ako všeobecnú. Táto zakázka bola len vymyslená na to aby som nemusel vymazávať kolónku. Rýchlejšie to bolo tam naťukať 999. Svoj účel to splňal.
Valika
12.07.06,07:23
Dakujem, vieš poradíť s účtovaním zákazky cez SS? Krásny den prajem všetkým.
juzek691
16.02.07,06:13
Uctujem zakazkovu vyrobu.Mam vytvorene strediska, kde na stredisko 01 sprava davam naklady, ktore neviem v priebehu roka priradit ku konkret.zakazke.Na konci roka potrebujem urobit takzvany rozvrh sprav.rezie, aby na 01 zostal nulovy HV.Cez ake ucty to urobit? Kazdy ucet a kazdu analytiku zvlast? alebo cez nejaky jeden ucet?