Lelínôčka
18.05.16,08:28
Ahojte, potrebujem radu ohľadne pracovnej zmluvy na dobu určitú a tehotenstve.
Moja situácia je takáto: zmluva na dobu určitú mi končí 31.10. 2016. Ak budem tehotná, tak mi zmluvu nepredĺžia. Budem v ochrannej lehote 8 mesiacov, takže nárok na materskú by som mala mať ( mám požadovaných 270 dní nemocenského poistenia).

Moja otázka teda je: "Ak by som nastupovala na materskú až v marci, čo dovtedy? Mala by som nárok na dávku v nezamestnanosti? (pracujem od júna 2013 bez prerušenia - žiadna PN, ani nič iné). Ako sa postupuje? " Vopred veľmi pekne Ďakujem za odpovede.
Tweety
18.05.16,06:30
Tvoj PP skončí dobou určitou. Po jej skončení máš nárok prihlásiť sa do evidencie nezamestnaných. Ak splňaš zákonom stanovenú podmienku na priznanie podpory 730 dní poistenia v posledných troch rokoch( to splňaš) nárok na podporu budeš mať.
Lelínôčka
18.05.16,06:33
Ďakujem :)
veronikasad
18.05.16,06:52
Okrem dávky v nezamestnanosti - ak budeš mať rizikové tehotenstvo - vznikne ti nárok aj na nemocenské, ktoré je vyššie ako dávka v nezamestnanosti (DvN = 50% DVZ, nemocenské od 3. kal.dňa 55 % DVZ), z ktorého plynule prejdeš na poberanie materského.

Dávku v nezamestnanosti - ak ešte budú splnené podmienky pre jej výplatu, si môžeš uplatniť po skončení výplaty materského (všetko závisí od predpokl.termínu pôrodu a termínu nástupu na materské)
Lelínôčka
18.05.16,06:59
Ďakujem :)