Mark33
18.05.16,11:54
Ahojte, včera som podstúpil tento zákrok, a informácie k starostlivosti od operujúceho boli pomerne strohé, a nikto iný mi moc k tomu nepovedal.
Vraj nemám s tým deň nič robiť a potom namáčať v repíku.
Lenže na internete som sa dočítal aj kadejaké iné verzie, napr aj na stránkach iných chirurgií, niekde že to mám nechať niekoľko dní na pokoji inde že hneď sa o to starať a dokonca čo ma najviac znepokojilo, mastiť istými mastičkami aby jazva nejak neztvrdla lebo to môže byť neskôr problém (našiel som ohlasy že s tým fakt niekto problém potom mal, zahraničné stranky). Ani ľudia čo si tým prešli nemali jednotné informácie.
Takže som skončil nakoniec u toho, že asi to je len a len na mne ktorú verziu si vyberiem...... choré.
Rada?
piccolo222
21.05.16,09:37
ked das na radu z nejakeho fora a nieco sa pokasle na koho sa obratis? na operujuceho ked ti radil nieco ine? ...rob to co povedal doktor ..ked sa ti informacie nezdaju zavolaj mu a opytaj sa ho znova..
Mark33
24.05.16,18:08
je moc zložité sa s ním skontaktovať, a toto sa pýtalo viacero ľudí na internete, mohlo to troška svetlo do toho priniesť aj pre ostatných, no ale dobre.
jorry
27.05.16,17:45
Ahoj, liečba spočívajúca v sedacích kúpeľoch z repíka je štandardným postupom a mala by byť zachovaná. Určite nie je potrebné a vhodné aplikovať rôzne druhy mastí, ak neboli predpísané ošetrujúcim lekárom. Práve nevhodne zvolené mastičky s cieľom urýchlenia liečby môžu byť neskôr problémom.