TRULY
19.05.16,14:22
1. mobil nieje moj - to len pre začiatok, aby tu ludia nemali hlupe reči na čo som si ho kupoval atd...

Jedna sa o to, že zo suboru MP3 som spravil M4R v dlžke 29 sekund.
Cez Itunes cez PC nahram zložku do mobilu ale nahra sa stale len do Hudby.
Nijako ju neviem vtrepať do ZVUKY. Do hudby ju pirdam a synchronizujem ale do zvukov sa to hodiť ani preniesť proste neda.
Neviete čo s tým?
buchač
19.05.16,12:27
arizona
19.05.16,12:27
TRULY
19.05.16,12:52
GOOgle používat viem ale tentopostup nefunguje.
Kliknem na pesničku všetko nastavím dam potvrdiť hotovo.
Ale ked kliknem opätovne na tu istu pesničku tak tam nikde nieje možnosť : Vytvoriť verziu pre AAC . Proste to tam nieje
Stiahol som si z netu konvertor na M4r subor aby som obišiel tento postup a nepomohlo ani to. DO hudby sa zvučka prida ale do ZVUKY sa pretiahnuť neda a system ju nehadže automaticky medzi zvuky
TRULY
19.05.16,12:53
chyba mi položka : Vytvoriť verziu pre AAC
arizona
19.05.16,13:48
Pod "advanced" nemas tuto moznost?
TRULY
12.06.16,16:24
ahoj, nie nieje tam
CW999
07.02.17,02:00
1. Pripojte svoj iPhone k počítaču pomocou USB kábla. iTunes sa automaticky spustí. Ak tomu tak nie je, dvakrát kliknite na ikonu iTunes ho spustiť.

2. Kliknite na "File" v ľavom hornom rohu iTunes, a potom kliknite na tlačidlo "Pridať súbor do knižnice". Zvoliť zvonenie z počítača. Alebo priamo pretiahnuť zvonenie do knižnice iTunes. Môžete tiež kliknúť na tóny z knižnice iTunes and drop zvonenie tu.

3. Po zvonenie synchronizované do knižnice iTunes, kliknite na tlačidlo Tóny knižnica pod Nastavenie a vyberte synchronizovať všetky tóny alebo vybrané tóny. Potom kliknite na tlačidlo Sync pre synchronizáciu zvonenie do iPhone.

Ako zvonenie Pridať do iPhone (http://www.leawo.org/tutorial/how-to-add-ringtones-to-iphone-6.html)