Janka H
19.05.16,21:13
Po roku aj jednom mesiaci sa nam pokazil tycovy vysavac Ergorapido plus, zo dna na den klesol vykon baterie z povodnych cca. 20 min. (po roku pouzivania) na 1 min. Dali sme ho reklamovat - reklamacia neuznana lebo problem je vraj v baterii a na tu je zaruka len rok. Tak sme na vlastne naklady kupili novu bateriu a dali ju v tom istom servise vymenit. Napriek tomu nemal zdaleka vykon ako novy, cize jednoznacne nebol problem len v baterii. Stanovisko priamo od Electroluxu - vyrobca deklaruje vydrz baterie 15 min. (! to bol vysavac v tom case najvykonnejsi na trhu, lithiova bateria...)- reklamacia neuznana. Ja si pamatam, ze ked bol novy, tak vydrzal aj pol hodinu. NESERIOZNY pristup, zabudnite ze vam uznaju nejaku reklamaciu, po roku zvalia vsetko na bateriu, a do dvoch ta bateria odide uplne.
misoft
19.05.16,19:20
Vďaka za "TIP", ale trochu neskorý. Predaj tohto vysávača je dávno ukončený - už minimálne 1 rok! Nikde totiž ho už nekúpite (ibaže cez bazár).
lujza.j
19.05.16,19:24
Kazda baterka ma svoju zivostost...tak?! Mam dva elektrolux...ale normalne vysavace...tycovy som AKU nechcela....mam pekne s kablikom....
buchač
19.05.16,19:38
Kazda baterka ma svoju zivostost...tak?! Mam dva elektrolux...ale normalne vysavace...tycovy som AKU nechcela....mam pekne s kablikom....
Všetky mašinky na AKU sú v podstate na trt.
Či sa používajú alebo nie, batéria starne a aj tak skončí.
Janka H
19.05.16,19:40
bateriove tycove vysavace su aktualne v kazdom jednom obchode...pointa bola nie konkretny typ, ale ze bateriovy, a ze pri predaji vam povedia zaruka dva roky, ale realita je ina.... a ano bateria ma svoju zivotnost, toto je v poradi druhy podobneho typu ktory sme kupovali (treti podobny som kupovala rodicom), cca 3 roky vydrzali kym vykon baterie uplne neklesol, normalne je ze jej vykon klesa postupne, nie je ale normalne ze klesne zo dna na den - po 1 roku bezneho, nie kazdodenneho pouzivania
KoxXxo
19.05.16,19:47
na batérie iba ak lampáš
lujza.j
19.05.16,19:51
Tycovy aku vysavac....isto nie je do domacnosti ako jediny vysavac....teda pre mna nie.
wirgi
20.05.16,05:23
Tyčový vysávač mám aj ja v kuchyni , ale je to len taká hračka, pri varení keď sa niečo rozsype rýchlo povysávať , ale potom na celkové upratanie potrebuješ normálny vysávač.
delonka
20.05.16,05:58
Mám ho aj ja, kúpený bol za tým účelom, že moje kĺbiky už ťažko niesli zametanie po varení v kuchyni v drepe na lopatečku ., som s ním spokojná, vysávanie nastavím na dve čiaročky, slabší výkon, na tie odrobinky to postačí a na doporučenie výrobcu v návode, ho hneď aj nabíjam., samozrejme na vysávanie celého bytu to nie je, ale aj na to som ho už vyskúšala a bolo to ok, 15 min. vydržal bez problémov, byt 2-izbový byt., ja som si ho kúpila presne za tým účelom vysávať v stoji a nie zametanie v drepe. v určitom veku si už treba kĺbiky šetriť a mne to účel splnilo.
Ing. Ľubomír Janoška
20.05.16,06:25
Často sa predávajú spotrebiče s výbehovými typmi akumulátorov, hlavne pokiaľ ide o zabudované akumulátory.
(Preklad do slovenčiny: potrebuješ sa zbaviť mizerného akumulátora? Zabuduj ho do spotrebiča.)

Výmena akumulátora za normálny, zdravý, niekoľko-násobne predĺži životnosť spotrebiča.