mondes
19.05.16,23:25
Ahojte, prešla som si snáď všetky témy ohľadom prekladu potvrdenia o príjme z HOlandska, no ja mám tam niektoré položky inak označené. Sú tam aj skratky, ktoré neviem, čo znamenajú a neviem, čo má ísť do slovenského DP. Prosím, ak viete, pomôžte mi.

Loon LB/PH to viem, že je hrubá mzda, ale čo znamenajú tie skratky
Ingehouden LB/PH to je Daň zo mzdy?
Verrekende Arbeidskorting to bude niečo, ako u nás NČZD?
Loon voor de Zorgverzekeringswet - základ pre výpočet ZP?
Werknemers Bijdrage Zvw - to môže byť príspevok zamestnancov na ZP? Ale je tam nula.
Werkgewers Heffing Zvw - a tu som stratená. Žeby odvody do ZP za zamestnávateľa?
WG bijdragen SV - toto čo môže byť? Žeby odvody do SP za zamestnávateľa?

Prosím ak viete pomôžte. Vopred Vám ďakujem.
avalik
20.05.16,02:57
mondes
20.05.16,05:53
Ďakujem, aj toto som pozerala, ale tam nie sú výrazy ako Werkkgevers Heffing Zvw, alebo WG bijdragen SV. Podľa mňa to budú odvody do ZP a odvody do SP hradené zamestnávateľom, no nie som si istá. Zrejme to do DP asi ani nebudem uvádzať. Len potom neviem, čo z vyššie uvedeného budú tie odvody.
migguell
14.03.17,06:30
Ahoj/Dobrý deň, chcem sa spýtať ci sa ti podarilo vylúštiť tie skratky, pretože mám podobný problém.
99zuka
31.08.18,05:44
dobrý den prajem, viem, ze je starsi prispevok, ale mam otazku - do priznania sa pisu odvody tie ingehouden.... ale aj tie preddavky zamestnanca totaal premies werknemer.... dakujem
misoft
31.08.18,07:42
Otázky sa NEKLADÚ do už existujúcich otázok!!!!!
Založ si novú otázku, riaď sa http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html - "Zadávanie otázok

Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát."