Ronyxx
20.05.16,10:51
Čo je výhodnejšie keď mi vznikne nárok na starobný dôchodok - požiadať o priznanie dôchodku hneď po vzniku nároku, alebo ak som zamestnaný počkať a požiadať o dôchodok až po skončení pracovného pomeru? Spätne môžem požiadať 3 roky dozadu.
veronikasad
20.05.16,13:57
Spatnym priznanim st.dochodku narobis problemy sebe aj mzdovej uctovnicke zamestnavatela. Ak nechces robit na percenta, poziadaj hned po dovrseni doch.veku, pracovny pomer koncit nemusis.
Ronyxx
23.05.16,05:17
ale ak ešte stále platí, že za každých 30 dní je to 0,5 %, tak za tri roky cca 18 %, ak dobre počítam. A pri dobrom plate zrejme aj dobrý dôchodok. Netýka sa to mňa konkrétne :-)
Laura1
23.05.16,08:14
Ak sa smiem spýtať, zaujímalo by ma, aké problémy by mal zamestnanec, a aké zamestnávateľ?
Mila123
23.05.16,09:16
aké? upravovať mzdy spätne, každý mesiac....ale i dane....
Mila123
23.05.16,09:17
a ak sa nedožiješ, nikto nevyplatený dôchodok nezdedí.....
Laura1
23.05.16,09:47
Do konca kalendárneho roka by zam-nec mal nárok na odpočítateľnú položku, tak dane by sa nezmenili. Nedá sa automaticky (dňom nároku na st.dôchodok) v programe ukončiť invalidné a PVN? Tým pádom by sme nemuseli spätne opravovať výkazy.
veronikasad
23.05.16,13:11
Nie, neda sa. Ak bude ziadat o spatne priznanie SD tak mzdarka radost mat nebude. A samotnemu dochodcovi vznikne vysoky nedoplatok na dani.
Ronyxx
24.05.16,10:34
zrejme tým bolo myslené to, že zamestnávateľ - mzdárka - bude musieť robiť opravné výkazy do sociálnej poisťovne za celé obdobie, za ktoré mu bol priznaný spätne dôchodok. A zamestnanec by mal na daňovom úrade podať opravné alebo dodatočné daňové priznanie, to neviem presne. Pretože ak bol k 1.1. príslušného kalendárneho roka už starobný dôchodca, nemôže si uplatňovať nezdaniteľnú časť základu dane.