IvetaH
20.05.16,16:23
Pozerala som na net a je neskutočné množstvo eshopov, ktoré predávajú len uteráky a osušky a tomu podobný kúpelňový tovar. Alebo predávajú len hodiny na stenu. Rozmýšľam nad tým, či je možné aby to niekoho uživilo, nemôžem tomu uveriť že by slováci denne nakupovali desiatky alebo stovky uterákov. Ako to vôbec funguje?
PS
Nechcela som sa nikoho dotknúť, ani nič nekalé si nemyslím a ani nechcem zakladať eshop, som kúsok do penzie, našetrené mám, robím a ešte aj účtujem.
Len nerozumiem tomu ako sa e shopy môžu uživiť na Slovensku.
kobolcs
21.05.16,10:52
tak ze vacsina eshopov je len akymsi doplnkom k hl.prijmu ,ak clovek zarobi 200eur mesacne tak je rad a je prevazkovana na sposobe preposielanie objednavok.
uteraky ziaden problem. su aj ovela exotickejsie eshopy "predaj bateriek", predaj papriky a tak. Ludia kupia aj hluposti vid pripad eshop so slonim trusom.
Dáša_
21.05.16,11:25
buď ide o vedľajšiu činnosť alebo majú firmy viac oddelených ešhopov. Každý je oddelený, lebo ide o tovar, ktory spolu napríklad nesúvisí. Pri viacerých ešhopoch sa niektoré náklady môžu znižovať - napríklad kurier. Na druhej strane, platíš viac hostingov....
arizona
21.05.16,11:44
Alebo ma niekto kamennu predajnu a eshop je iba ako doplnok