anadejka
20.05.16,16:28
Ahojte. Viete mi poradit, dat tipy, ako by sa dala riesit tato situacia. Je jeden priestor, kde teraz funguje a predava jedna zivnostnicka svoj sortiment. Ja by som sa s nou chcela delit o priestor tak, ze si tam dam svoj sortiment, odlisny od jej, s txm ale, ze ona by predavala aj moj. Musi byt moja zamestnankyna alebo ako to je , ak je aj ona zivnostnicka. Nechcem za nu platit odvody. A mozu byt vobec v jednom obchode takto podelene dve zivnostnicky? Budem rada za akekolvek rady co a ako a ci vobec nejako :) dakujem.
veronikasad
20.05.16,14:42
Predpokladam, ze kazda budete mat vlastnu ERP. Priznam sa, ze si to uctovnictvo neviem predstavit.
anadejka
20.05.16,14:49
Ano pokladne by museli byt dve. Konkretne v com si nevies predstavit? Nemozu byt na jeden priestor pisane dve rozdielne prevadzky? Dve rozdielne pokladne? S najomnou zmluvou si myslim, ze by nemal byt problem. Neviem, ci je riesitelna tato situacia. A hlavne sa jedna o to ze by musela byt u mna zamestnana?
veronikasad
20.05.16,15:00
Mozu byt v jednom priestore dve prevadzky. Ale blkovanie "spolocneho" tovaru je ina kava. Vyriesit by ste to mohli cez zdruzenie fyz.osob