RagnarEvil
20.05.16,20:42
Dobrý deň,
Kúpil som si 32GB SD kartu lebo na internej pamäti telefónu som mal len 2GB [1,7GB] Na internete som si teda vyhľadal ako sa dá aplikácia kompletne presunúť na SD kartu. Písalo sa tam niečo o tom že ju mám rozdeliť na partície jedným programom, tak som to urobil. Postupoval som presne podľa návodu. Keď som PC reštartoval moju SD kartu nebolo možné si pozrieť, spýtalo sa ma to či to chcem formátovať tak som to dal urobiť, ale vypísalo mi to že to nieje možné dokončiť. Skúsil som to formátovať v mobile ale to isté. Keď som ju pripojil naspäť to PC tak ju Windows ani nerozpoznal, nedala sa formátovať, ako keby som ju ani nepripojil. Nenašlo ju ani v Správcovi Diskov. Je teda "mŕtva" ? :confused:
misoft
20.05.16,19:34
Pekná blbosť - na SD karte v mobile deliť ju na partície. Uveď tú "aplikáciu", čo ti to "odporúčala". V Androide sa niektoré aplikácie dajú cez správu aplikácii jednoducho presunúť na SD kartu, niektoré však sa presunúť NEDAJÚ (ani tým "šikovným" programom - sú jednoducho súčasťou predinštalovaných aplikácii v Androide.
Skús použiť na formátovanie toto: http://files.extremeoverclocking.com/file.php?f=197
prípadne Gparted....