Sinuhell
24.05.16,02:40
zdravim ,
v orange reklamujem telefon uz treti krat z rovnakou zavadou .
telefon prijali poslali do servisu ,po 8 dnoch sa vratil do orange s tym ze ano reklamacia bola uznana ze mam pravo na odstupenie od zmluvy . Po tomto mi prisla sms s tym ze reklamacia bola vybavena mam ist na predajnu .Ked som tam prisiel bolo mi povedane ze sms nic neznamena a ze mam cakat. na hovor . na 16 den mi prisla druha sms ze reklamacia je vybavena a hned na to telefonat ze nech si sms nevsimam ze museli reklamaciu oficialne uzavriet ,ale ze este cakaju na nejake vyjadrenie servisu ktore by malo byt do 4roch dni . odvtedy sa neozvali :) preslo uz 27 dni .
vedel by mi niekto vysvetlit co to znamena ze je oficialne ukoncena a pritom neni ukoncena :D .. viem ze za tri dni bude vybavena tak ako tak ale nedalo mi sa to neopytat :D
taiko
24.05.16,05:41
"...s tym ze ano reklamacia bola uznana ze mam pravo na odstupenie od zmluvy ..."

S cim, s tym ? Kde to bolo napisane ? Mas nejake pisomne vyjadrenie ? Od koho, od coho prisla SMS ? Z orange ? Z predajne ?
Komunikujes s predajnou, alebo s Orange zakaznickym servisom ?

Nuz a k odpovedi na Tvoju otazku
"...vedel by mi niekto vysvetlit co to znamena ze je oficialne ukoncena a pritom neni ukoncena...."
Oficialne ukoncena reklamacia je podla mna taka o ktorej mas pisomny doklad obsahujuci prislusne nalezitosti. Disponujes niecim takym ?
Sinuhell
25.05.16,02:21
Zdravím , no to právo na odstúpenie od zmluvy bolo oficiálne vyjadrenie servisu po diagnostike zariadenia , vyjadrenie sa dalo nájsť na stránkach servisu a dokonca aj stiahnuť v pdf :) sms prišla z orange zz tel. čísla 905 .ale či to prislo zo zákazníckeho servisu alebo predajne netuším .

A nie nedisponujeme zadnym mnou podpísaným dokumentom o tomto že by bola reklamácia ukončená . Preto ma zarazilo to vyjadrenie pani a z orange ktorá mi volala nech si sms o skončení nevšímam ,že to len museli oficiálne ukončiť :)