ekin
01.06.04,08:53
Vážení prispievatelia, chcela by som navrhnut, aby ste sa vyjadrili k moznosti občasnych, mozno v buducnosti pravidelnych, osobnych stretnuti (zatial navrhujem pre košičanov a "blizke" okolie)
Čo vy na to? Ma niekto nejake vhodne priestory, ktore by nam mohol gratis ponuknut? My by sme sa tam mohli zísť a gratis si poradit, vysvetlit... Neznamena to hned zajtra, ci buduci tyzden, ...... rada by som zistit vas nazor na to. Pride čas, ked nam bude horucejšie, ako je dnes, a vtedy každa rada - aj porada;) bude dobrá .
Tak mladší aj starší, krajší aj peknejší, múdrejší aj najmúdrejší - píšte!:)
Luna
01.06.04,09:14
Nápad je to fajn,ale ja som z BB.
Braňo
01.06.04,10:18
A čo Púchov, resp. Trenčiansky kraj? :)
ANNA
01.06.04,11:00
Nápad je to veľmi dobrý len to naše malé Slovensko je veľké. Ale určite by stálo zato dať sa dokopy aspoň podľa krajov.
Marta V
01.06.04,16:04
Ja by som bola tiež za, ale som z Detvy.
M3G
01.06.04,18:48
Svet je že vraj malý a Slovensko je veľké? Nejako sme narástli vstupom do EÚ :)


Počkáme "pár" dní na diaľnicu KE-BB-BA a potom budeme organizovať stretnutia každý deň, najlepšie v BB, aby to nikto nemal ďaleko.

Ale neviem neviem, ako to dopadne potom s poradou, keď ekin založí neziskovú poradenskú organizáciu, so sídlom v KE - potom radšej budeme jazdiť na súkromné "doučovanie".

Majte sa pekne.
ekin
01.06.04,18:53
Slovensko je malé, ale vzdialenosti medzi mestami sú akesi pridlhééé, ozaj chyba dialnica :-)
ale verim tomu, ze podobne, ako sa zacali živé stretnutia na pokeci.azet, na forum post.., že aj naša porada bude mat k sebe blizšie a bližšie.. A keby nie, tak sa da vselico pocas jednej služobnej cesty. Akurat ja nerada cestujem :-) Este tak do Prešova - to len zatlačím na pedál, a už som tam :-)
AdaG
01.06.04,19:23
Milá Evka!
Hádam sa aj stretneme, aj ja som už 13 rokov "Východniarka" a rada využijem príležitosť poučiť sa a osobne spoznať.
"...Všetci sa stretneme raz v jednej...PORADE"
gaga
01.06.04,19:32
Evi, veľmi uvítam osobné stretnutie po niekoľkých rokoch
- osobné aj odborné. Môže byť v Košiciach alebo aj v Poprade,
čo ty na to, môžeme založiť nejaký "holding" ... pamätáš.
pozdravuje gaga,
dúfam, že sa nemýlim ... ;) ;) ;)
ekin
01.06.04,19:34
:D :D AdaG a J.Mihal, noční súputníci...každý myslel na to, na čo ja? ;)
Ale určite sa rada stretnem... ved tu si čochvíla budeme mobilne čisielka menit...a potom zacneme kávičkovať či zmrzlinovat..alebo jooojkať na služobkách..:)
ekin
01.06.04,19:35
..gaga...gabika????? alebo spoločenstvo? mozno sa pamatam..hihihi
ale určite sa rada zídem :-)
hvh
01.06.04,19:43
Vhodné priestory - čo tak reštaurácia v BREZNE... na polcesty pre Východniarov aj Západniarov ...o Stredoslovákoch ani nehovorím...dúfam že príjmete všetci, alebo aspoň podaktorí, srdečné pozvanie.
gaga
01.06.04,19:45
Keď pôjdem najbližšie do KE ozvem sa ..., a ty môžeš šlápnuť na plyn
viac a môžeme v Poprade urobiť nejaké stretnutie, možno sa niekto pridá ...
AdaG
01.06.04,19:53
Pochádzam priamo spod Kriváňa a rada do Tatier zavítam aj ja!!!
ekin
01.06.04,19:57
ach jáááj, nočné stvory, vidim, ze sa rýchle dohodneme - zhodneme..
Mozno tie Tatry nebol az taky zly napad..:-), gabikaaaaaaa, zozenies volačo? Ako za nasich dávnych čias, ak sa pamatam na ten jeden velky podnik, co bol ...a možno este je, ak ho nevytunelovali :-)))
gaga
01.06.04,20:05
Premyslím a včas pošlem pozvánky ...
M3G
01.06.04,21:22
Tam okolo tatier už tunelovali, tuším Branisko, či jak tomu mám nadávať....takže pozor!
andrea
02.06.04,02:25
Bolo by to velmi zaujimave, keby sa take stretnutie zorganizovalo. A co pan administrator neuvazuje o nejakej "PORADE" clenov PORADY?
Viera J
02.06.04,03:38
Aj ja súhlasím, ja som z LV.
viktoria
02.06.04,04:52
Aj ja by som privítala také osobné stretnutie, hoci ja som v tomto obore začiatočník. Košice navštevujem pravidelne kvôli školeniam.
tibor
02.06.04,09:33
som v tomot skeptik - ak sa niečo aj udeje - upadne to.
je tu viacero faktorov, ktoré sú proti - aj keĎ ste z jedného mesta - je to najdôležitejší protiargument, potom neochota a časová tieseň.
Neviem čo si od toho stretnutia každý sľubuje - no to nadšenie z Vás časom upadne...

bol som iniciátorom 2 takýchto stretnutí (jednalo sa o športové, resp. tipérske stretnutia)...a nedopadlo to podľa očakávania až to upadlo úplne - dokonca aj jedno veľmi dobré fórum upadlo. Tá čiastočná anonymita je na prospech veci...
sám som teraz zvedavý a isto by som šiel - no po prvom stretku to už nebude ono - nemýľme si to so Zoznamkou...
nevravím, že môj názor je správny - no životná skúsenosť písala za mňa.
MirkaV
02.06.04,09:56
Fiha, ako tak kukam, ziadny Blavak :o no neva
MirkaV
02.06.04,10:18
No podla reakcie mi to pripada, ze som tu iba ja z BA, kedze jeden je z KE,BB,BR,Detva a pod ..... Tatry .. ale vzdialenost nie je problem, vsak :p
vladan
02.06.04,10:20
myslím, že také stretko ohľadom "porady" by nebolo zlé. Len to vidím do ďalekej budúcnosti - tak o dva mesiace, keď nás "budou milióny". Aj ja som z KE a rada by som sa pridala, len Porada má ešte málo členov na takéto stretko. Tak navrhujem, vyčkajme, zbierajme múdrosti a prax a potom to bude poriadny "BRAINSTORMING" alebo "PRAXISSTORMING". Čo poviete? Teším sa na to budúce stretko.ahojte
iva
02.06.04,10:31
Je tu niekto aj zo ZSL kraja, resp. Trnavského?
tibor
02.06.04,11:55
ja som síce z TT kraja...no viete mi povedať načo Vám to je? mne by bolo jedno, kto mi poradí...môže to byť aj maďar či uzbek...(:
jessica
02.06.04,12:23
Tibor, Ty si ale skeptik:-) Podľa mňa si od toho nič netreba sľubovať, veď kamarátsky pokec účtovníckych zúfalcov je určite príjemné spestrenie. A keby to aj nevyšlo poteší aj to, že je vôbec nejaká chuť na stretko.
Inak tiež kopem za BA;-)
Richard
02.06.04,12:50
Tak sa aj ja pridám do tejto debaty :-)
Bolo by príjemné sa stretnúť... niekedy, niekde. Ja sa osobne pohybujem medzi Nitrou a Bratislavou a kopem za obe mesta, resp. kopem za cele Slovensko, lebo je tak male aby sa delilo, co je u nas narodny sport. Na stretnutie je vsak dolezite, kto odkial je... to je pravda (okrem Porady :-).
Ja osobne sa tesim na taketo stretnutie, ale treba byt realista ako Tibor a zvazit co bude obsahom. Hmmm radit si navzajom mozeme aj tu, skor to vidim na stretnutie bud konferencneho alebo zabavneho charakteru....
Ja osobne vsak nebudem moct skor ako v auguste :-(
elPi
02.06.04,13:07
Hlási sa Levické okolie ;)
Beata
02.06.04,13:32
Tak, tak, Richard. Presne tak by to vyhovovalo aj mne. Radiť sa môžeme tu, veď aj tak si neviem predstaviť, ako by sme sa na takom stretnutí radili. Každý by prišiel s lajstrom poznámok... toto sa chcem opýtať... ešte toto nesmiem zabudnúť... A čo keby sme nestihli ten môj lajster celý prebrať? Odišla by som domov smutná :(

OK, zorganizujme stretko v prírode, zvrtnime guľáš, opečme si prasiatko, zahrajme si pri ohníku na gitare (tí, čo to vedia, lebo ja som už asi zabudla, ale spievať budem)... Alebo som veľký dobrodruh? Hihi...
Ak je to blbý nápad, tak som nič nepovedala... ešte som aj ticho :)
tibor
02.06.04,13:57
ja osobne som rád, že vypadnem z práce a o robote nechcem ani počuť...to je ten vyšší level nezávislosti od roboty...ak by sme ale išli opiecť niečo do prírody či popiť pivko či nejakú kultúru a nebodaj šport...idem hneď prvý aj s autom či helikopotvorou...(:
ekin
02.06.04,15:55
sa mi páčia vase nerovnake názory, ako na skutočnej porade :-)
Viem, ze je na to este priskoro a neocakavam od toho nic viac, nez vymenu skusenosti, aj ked si neviem predstavit, ako by sme zadavali témy na riesenie. Mozno bude treba vopred si cosi premysliet, napr. zadat problem a pri osobn.stretnuti (kto sa na to bude citit), da odpoved a môzeme polemizovat.. Samozrejme, nic nebrani tomu, aby to bolo "vesele i vazne" stretnutie. Nie zoznamka, tych je na nete habadej a nam ide o pracu :-))
Takze: premyslajme, ako... to urobit, ved pride iba ten, kto chce.. :p
Fajdy
02.06.04,16:04
Som z Košíc a osobné stretnutie uvítam. :)
juko
02.06.04,16:25
osobný kontakt je nenahraditeľný, ale v súčasnej dobe to vidím zatiaľ realistickejšie pri písomnom styku.

Ak by si chcel niekto prebrať nejaký problém osobne, má na to súkromné správy.

Väčšie stretnutie by malo byť ako to už bolo spomenuté zamerané na oddych a nie na robotu. Ten nápad s prírodou nie je zlý.
marika1
02.06.04,19:14
Ja som z KE. Zatiaľ som veľmi neprispela do tém, okukávam. Čítam hlavne doma, v robote to nejde.

Som za stretko, ale nie pracovné, ale také gulášové.
ekin
02.06.04,19:17
to "senior" čochvíľa dostanem aj ja?? to aby som zmlkla, alebo Richard musi vymysliet volačo inšôôôôôô :-))))
Richard
02.06.04,19:34
po 100vke je Senior, ale casom posuniem hranicu vyssie :-)
ekin
02.06.04,19:41
ako mi to teraz vychadza, tak "časom" bude zajtra??? :-))
Beata
02.06.04,19:44
Fiiiha, a vy tu čo máte? Večerné seansy? :)
ekin
02.06.04,19:57
;) joooj, včera to bolo ukažkove... tolko porado-zavislých :-)) a najmenej my dve s gaga (ako sme nahodou zistili), uz sa osobne pozname a volakedy sme spolupracovali aj na živo, aj ... na veselu nôtu

a okrem nej tu mam viacero uz osobne znamych, co sa registrovali, ked som im pošuškala, že je tu prima - čítanie :-)))
Beata
02.06.04,20:03
No tak to treba založiť skupinu "Noční jazdci", do ktorej sa hlásim, pretože ja som taká nočná múra :)

Teraz odbočím úplne od témy... Náhodou nemáte niekto nejaký dobrý manuál na Photoshop?
Beata
02.06.04,20:11
Pán Jozef, ja som to tušila, že Vy ste beťár ;)
ekin
02.06.04,20:16
J.M - ako sa to da? Ja zatial zvladam iba SS v novom okne a tzv. horuce témy, či sledované... tie si ani neviem pripísat, uz som hladala, skusala, ako to ide - a nešlo to :-((
asi vsetky manualy su rovnake :-(
alebo iba vsetky blondínky? :-)
ekin
02.06.04,20:20
foto je pripravene, zvedavče....ale nadpis tejto témy je o inom :-)
Beata
02.06.04,20:22
Evička a pán Jozef, odkiaľ surfujete? Z domu? Alebo ste nebodaj v kancelmárii :)

Ináč Evi, dá sa to jednoducho, proste si naotváraš kopec okien, v jednom budeš na jednej porade, v druhom na ďalšej porade, v treťom na kto je online a tak... podľa systém zaznamená len to okno, kde ste sa prihlásili a tie ďalšie... nestíhačka.
ekin
02.06.04,20:27
okien môzem otvarat kolko vladzem, mikrovlnka to utiahne
fuuuj, J.M, z firemnej? a to sa robí??? ja poctivo z domacej - ved je v nakladoch ;) a to som tuna na odbornej stazi... Len aby ma daniari neprichytili, ze tu zadarmo pracujem, alebo potajomky bartrujem - to by bolo na pekne dodanenie..
Poziadame Richarda, aby to potom presunul do ....nočných dialogov?? Asi ked to bude čítat, sam uzna, že sem to nepatri..:confused:

Ako vlastne môzem sledovat témy?? nevedela som pridat medzi sledovane, takze nesledujem nič, ale všetkoooooooooo
Beata
02.06.04,20:30
No Evi, dá sa to zadať cez - Pracovať s témou. Tam je možnosť pridať tému medzi sledované, alebo tak nejak je to napísané.
ekin
02.06.04,20:36
to si mi pomohla!!! tak nejako to skusim zajtra...alebo z lenivosti necham tak a ako J.M. piše, sledovať staci nove prispevky. Horsie je, ked nik neprispel do nejakej starsej témy, ktoru som planovala sledovat - ako napr. neziskovky..A Richard im este neotvoril špeci-okienko, ako novu temu..Ale kym ostarnem (pomoc, budem senior), tak to snad pochopím :-)))
Beata
02.06.04,20:38
Dobrú noc pán Jozef.
Ináč všimli ste si, že sme zastrešili celé Slovensko? Západ - stred - východ :)

Evi, ja som ťa dezinformovala... sorry. Nie práca s témou, ale tam kde je napísané - skratka - sledované témy. Alebo si otvoríš nastavenia a tam si dáš sledované témy.
Beata
02.06.04,20:44
S tým Vaším "eeešte jeden, eeešte jeden" ste mi pripomenuli ako môj syn kričal, keď bol maličký, cez nežnú revolúciu, ľudia v telke kričali "V jednote je sila, v jednote je sila", no a môj syn to zle rozumel a kričal "Pretože je zima, pretože je zima".
ekin
02.06.04,20:48
prave som zistila, ze nikde v mojom PC (po preinstall win) som nenašla ani pamiatky po fotoalbume...žeby sa stratil? a mala som tam jednu taku peknuuuuuu... ako mas ty, beatka, podobne nieco..:-) To si kedy stihla? Richard je taky operativny?
ekin
02.06.04,20:50
ako mam pridat novu schranku ci folder, ked roletka nič neponuka? ako si mam zapamatat nazov témy, co chcem pridat? jasne, copy,copy..Zeby to lahsie nešlo, Richardeeeeee??
Beata
02.06.04,20:51
Máš na mysli ten obrázok pri mojom mene?
ekin
02.06.04,20:55
ano :-)...namiesto foto
Beata
02.06.04,21:00
To som si tam dala hneď na začiatku, keď som na Poradu prišla.

Ináč si sa pýtala ako pridať folder... no to ani tak nie je potrebné, iba keby si mala tých sledovaných porád veľa. Pridáš si poradu medzi sledované takto: Otvor si nejakú poradu, napr. DPH, a hore v menu máš, okrem iného, práca s poradou (ani som ťa tak veľmi nedezinformovala predtým, len som to vysúkala z rukávja...), a daj sledovať túto poradu. Takto sa ti to pridá medzi sledované. Ďalej si to môžeš menežovať podľa potreby, aj napríklad tým pridaním folder...
ekin
02.06.04,21:07
tak volaco som s tym urobila...zajtra dokoncim, dnes mi padaju vlastne roletky..darmo, dve nočné už zvládam tažšie;) ... a rano dalsi den

dobru noc :)
Beata
02.06.04,21:10
Dobrú noc aj tebe :)
luky
03.06.04,05:53
Ja som síce nováčik z BB, ale tiež by som bola za nejaké stretnutie
Monika
03.06.04,06:03
Je tu niekto zo Spišskej Novej Vsi ?
tibor
03.06.04,06:12
zisťujem, že po večeroch "Porada" pravidelne mutuje v chat...(:
aj som sa chcel večer aj ja prihlásiť a pokecať...no pre mňa v ten moment vyhralo akvárium a bezstarostný život rybičiek v ňom...
Dada
03.06.04,06:24
Monika, ja som zo SNV.
Monika
03.06.04,06:49
Dada, tak to je veľmi fajn, že je tu súputník zo Spiša.
Keby sme na chceli stretnúť, nemuseli by sme aspoň cestovať.
Možno nás zo SNV tu je viac?
Ozve sa ešte niekto?
maja
03.06.04,07:23
Ahoj, ja som tiež z Košíc. Som tu (porada) len krátko ale na osobno-odborné stretnutie pri "kávičke" rada prídem.
Mickya
03.06.04,11:54
Cafte, hlási sa trnavský kraj
Lenka
03.06.04,12:04
holaaaaa,holaaaaa, Trnava vola:)))) je tu niekto z TT?
Mickya
03.06.04,12:55
:p ja som trnafčanka:cool:
Beata
03.06.04,20:04
Zdravím "Nočných jazdcov" :) Pán Jozef, seriózne foto? Obávam sa, že také nemám :)
Možno niečo vyhrabem, ale potom beda... ľudia budú húfne odchádzať. Bojím sa, aby som neohrozila našu fantastickú Poradu.
ekin
03.06.04,20:04
ekin pri čisteni PC asi dokonale vycistila ACD, alebo je to kdesi inde zapotrosene....
a ci na tom zalezi??? pripomina mi to m3g a jeho otazky v inej teme;)
- ked nájdem, poslem Richardovi, mozno jeho cenzurou neprejdem, hihi
ekin
03.06.04,20:08
tibor, pevne verim, ze casom budeme cez den pracovat a vecer, bliziac sa k polnoci - chatovat... lebo aj nam treba relax a medzi oblubenymi kolegami...a doma si myslia, ako sa trapim a studujem :-)), dávam si dobry pozor, aby manzel videl tie velke písmena, kde je napisane Porada.sk :-)))
Heni
03.06.04,20:08
Beatka,

kde sa hlada taky panacik? Boli tam aj inaksi?
Beata
03.06.04,20:10
Heni, ja to mám z môjho compu. Mám tu plno takých srandoviniek. Keď chcete, pošlem Vám na mail niečo, alebo si proste stiahnite niečo z netu.
Heni
03.06.04,20:13
no, ved to, kym som nenatrafila na Poradu, zvykla som aj posurfovat, aj manzel sa sem k PC niekedy dostal, ale od isteho casu nemam casu na ine, len tu visim... (kombinacia Porada+dsl je nebezpecna, hlavne pre chrbat a zrak, ale to iste poznate)
Heni
03.06.04,20:20
Tak to je priam zabijacke aj na zaludok a ... :-)))
Beata
03.06.04,20:21
Mne o tom niečo hovorte... Ja som minule aj Scrabble vynechala kvôli porade. A to sa snažím nevynechávať kolá, aby som nebola posledná :)
Heni
03.06.04,20:23
ale znelo to dobre - sory, nepridem, mam (idem na) poradu... :-)))
marika1
11.06.04,19:51
Akosi sa to zaseklo, už týždeň sa nikto na túto "tému " neozval.
Ja sa ozývam teraz. Zajtra idem na dovolenku a žiadna porada, účtovníctvo, zákony a nič s tým spojené. Teším sa.
Síce po dovolenke sa to začne znova ale čo už.... v účtovníctve sú samé termíny.
Heni
11.06.04,19:53
to marika1:
krasnu dovolenku, vydarene pocasie a hlavne stastny navrat prajem :-)
Chudíková Katarína
15.06.04,09:39
Zo SNV nie som, ale nemám to ďaleko, som z Popradu-čauko Katka
Hanka
15.06.04,10:16
Marika1 peknu dovolenku, vela peknych zazitkov:)
Daniela
18.06.04,12:16
Takže, krásny víkend Vám želám všetkým. Nerozmýšľajte o práci. Prídeme v pondelok a všetko sa to začne znova. Určite ak nemáte doma internet ako ja, a musím si ukradnúť chvíľku ráno a chvíľku poobede v práci. Porada je lepšia ako všetky zákony.:p :D ;)
kucyo
18.06.04,16:42
aj ked podla datumov sa tu o tejto teme už dlhšie nehovorilo-predsa mi neda:som tu len par týždnov a myslienka to nie je zla-jedno je napisat otazku a čakať odpoved-druhe a efektívne-položiť otázku a diskutovať o nej-som za stretnutia-som zo Sale, pracujem v Bratislave,cestovanie je strasna strata času, ale na stretnutie s diskusiou o skusenostiach a konkretnych riešeniach si čas nájdem vždy
marika1
21.06.04,18:56
Ďakujem pekne za prianie na dobrú dovolenku, aj keď som si to prečítala až dnes 2 dni po návrate. Bolo veľmi dobre.

Dnes som bola už aj v robote a teraz sa pozerám na poradu(doma). Ešte som stále myšlienkami mimo, ale termín DPH sa blíži tak hor sa do roboty.
Zajtra sa určite polepším.
misurka
22.06.04,04:00
A čo žilinský kraj? Mame tu nejaké zastúpenie?
nana
22.06.04,17:17
Kliknite si na www.zavada.sk Je tam síce zimná stránka, ale aj teraz je tam krásne. Neponúkam to grátis, ale veľmi lacno. Podotýkam však, iba pre nenáročných.
Zuzka
26.06.04,16:09
A kedy by to malo byt?
Richard
26.06.04,16:33
Ja by som bol za začiatok septembra, nejaký víkend. Teraz práve odchádzam na dva týždne, čo dám aj do oznamov... nebudem môcť reagovať....
Zuzka
26.06.04,18:31
Želám príjemnú dovolenku.
Richard
27.06.04,16:55
ďakujem :-)
Heni
27.06.04,17:06
Aj ja prajem krasnu dovolenku!
A zaroven dufam, ze tu zatial nebude chaos :-)))
ankap
29.06.04,07:12
Nič proti Tatrám. Ibaže tam si neuvaríme guláš ani neopečieme prasiatko ako to tu pred časom niekto navrhoval.
gaga
06.07.04,06:57
Pre Jozefa Mihála - 31.7. - je beach vollejbal na plavárni v PP - , inak by som sa rada pridala. A volejbal je moja srdcová záležitosť. Každý z nás je veľmi zaneprázdnený človek, je vo víre legislatívy a riešení akýchkoľvek otázok - zázraky na počkanie, nemožné do troch dní - ale to nadšenie bolo spontánne - to sa mi páčilo, verím, že dôjde aj k stretnutiu, či už športovému alebo odbornému, život je aj o niečom inom ...
ekin
07.07.04,07:32
pridavam sa k nazoru, ze........ - ako píse gaga
bola som iniciatorkou stretnutia v blizkej buducnosti (!), nie hned :-)

len si musime vydychnut, pozbierat sa poniektorí z dovoleniek (ozaj, to je termin, co velmi nepoznam..hm,hm:( ) a potom dôjde aj na ten gulášik :-)
koalko
07.07.04,08:50
Evi, veľmi uvítam osobné stretnutie po niekoľkých rokoch
- osobné aj odborné. Môže byť v Košiciach alebo aj v Poprade,
čo ty na to, môžeme založiť nejaký "holding" ... pamätáš.
pozdravuje gaga,
dúfam, že sa nemýlim ... ;) ;) ;)

Som Košičanka a som žhavá na každú informáciu či už po internete ale osobne.
ekin
08.07.04,08:48
koalko - tak k stretnutiu pri kave zaciatkom jesene v KE uz nic nechyba...:-))
vladan
08.07.04,08:52
aj ja sa rada pridám ku Košičankám, a káva vždy poteší!!!
Aňa
08.07.04,12:11
ja som z Bratislavy, vydatá v Košiciach, takže ak ma košičanky prijmu medzi seba neváham a ide sa na kávu
evuša
08.07.04,19:17
môže byť v Michalovciach? Môžeme sa tam stretnúť pri pive.Vlastním taký priestor ktorý môžem ponúknuť.
accad
08.07.04,20:08
V Michalovciach? To sa prídam, aj keď som v Bratislave. Aspoň bude dôvod pozrieť súrodencov, a to nie len pri priležitosti rodinných osláv. S pozdravom Edita
Vladimír Ozimý
03.08.04,12:26
Ja som zase z Púchova, neviem či je niekto z okolia
vladan
13.08.04,11:43
ja sa musím pochváliť, že prvé stretnutie z Porady sa odohralo v Košiciach. Bolo narýchlo, stretli sme sa s Luckasari, bolo to super. Trošku sme vás poohovárali :-))) veď viete, ženy! Takže vrele odporučujem, je to super pocit spoznať toho poradcu na druhej strane a to nielen cez jeho príspevky, ale aj osobne.
Majte sa pekne, prajem krásny víkend. Aj keď myslím, že má byť počasie pod psa!!!
Pekný zvyšok dňa.
Paula
14.08.04,06:03
Som z KE a osobné stretnutie aspoň so spoluobyvateľmi by ma veľmi potešilo.
ekin
15.08.04,16:22
takze vážení súputnici z východu, stretnutie by sme mali zorganizovat niekedy v septembri, ziadne velké, ale aby sme boli v kontakte, tak bolo by mozne cez SS poslat mobilne cisielka? alebo iny kontakt? a zaroven orientacne uviest, ktory den je najvhodnejsi, lebo kazdy z nas ma urcite dni vyblokovane pre pracu, ine pre rodinu ci kamaratov......:-)
a potom zverejníme, kedy sa kde stretneme /najmenej dve/ a kto bude chciet prist, príde. Ak mate vhodny priestor, navrhnite, zatial by som navrhla, ze by sme mohli sa stretnut napr. v Malej fajke, lebo tam sa nemozeme minut, je to nove, útulne a blizko centra, cize aj k zmrzline napr. :-) Ak mate iny nápad, sem s ním!
vladan
15.08.04,16:28
ok, som za. Ekin posielam ti kontakt na SS. Ja potrebujem vedieť miesto a čas stretnutia najmenej 2 dni vopred, tak aby som sa mohla zariadiť. Nebudem tu písať, ktoré dni už mám obsadené (rodinné záležitosti, stretnutia, sedenia atď), lebo to nemá zmysel :-). Takže ak niečo bude, tak sa ozvi a ja rada prídem.
Luckasari
15.08.04,18:16
ahojte, ja som za (ved sme to uz z Vladkou zvadli, sice len velmi velmi narychlo, ale predsa), kontakt posielam do SS, potrebujem termin vediet minimalne 2 dni vopred, idealne by bolo este skor

a prosim neplanujte medzi 01.09. a 15.09. to som na dovolenke, takze ak by sa dalo, po 20.09. uz urcite budem tu, neviem totiz kedy odidem, kedze pojde na lastminute, neviem teda kedy sa vratim, ale 20.09. tu uz urcite musim byt (DPH, uzavierka, atd. ved to poznate)
uz teraz sa velmi velmi tesim
viktoria
16.08.04,04:49
ja sa pridám ku Košičankam aj k Michalovčankam
bazalka
16.08.04,06:13
Fúúú, tu už je plný dom záujemcov. Bazalka sa pridáva ku Košičanom.Dúfam sa ešte zmestím. Veď dobrých ľudí sa všade zmestí
Jarka
16.08.04,07:28
Ja som z Martina, je tu niekto aj zo stred. slovenska.
ajacik
16.08.04,08:30
ja som zo ziliny. konecne niekto z okolia :-)
janaGT
16.08.04,08:32
Je tu aj niekto z okolia Trnavy?
Monika
16.08.04,08:47
Zo Spišskej Novej Vsi sme tu zatiaľ dve - Dada a Monika :-)))
Je tu ešte niekto zo SNV?
Kessa
16.08.04,09:01
Fííha, hojne tu východniarov :) Ja sice rodená Prešovčanka bývajúca a imitujúca pracovné nasadenie v BA, ale v Košiciach som ako doma :) Taaaakže sa tiež pridávam k ďalekému východu, ku Košiciam :o)
Janca
16.08.04,09:09
Ja som z Prievidze a zistujem, ze sa od nas este nikto neprihlasil a pritom viem, ze je nas tu na PORADE viac ???.
Mozno by bolo vhodne tuto temu stretnuti potom rozvrhnut podla vacsich miest, aby to nikto nemal daleko - po celom Slovensku a kazdy by mal moznost sa rozhodnut na ktore stretnutie - do ktoreho regionu by chcel ist. Alebo si myslite, ze sme schopni sa vsetci z celej SR stretnut na jednom mieste ???
Vlasta
16.08.04,10:01
ahojte,

som z Košíc, rada sa pridám. Potrebujem len vedieť termín a miesto a nemala by som mať problém sa prispôsobiť. Teda dúfam, že mi nič vážne do toho nepríde.
Aňa
19.08.04,09:44
Musím sa pripojiť. Pokiaľ sú ešte prázdniny a pekné počasie, mohli by sme sa košičanky už konečne stretnúť a trošku si pokecať. Hoďte nejaký termín do pľacu a dohodnime sa. Ja si myslím, že najlepšie by bolo v piatok, keď si to voľno vie urobiť každá z nás.
vladan
19.08.04,10:21
ja tento piatok nemôžem, už tam mám nejakú oslavu :-)
Aňa
19.08.04,11:57
No už vidím, že ideš "nasávať". Jajaj, to bude ťažký víkend?
koalko
19.08.04,12:37
Je to dobré čo navrhujete, že zísť sa a pokecať si.

Je niekto za zorganizovanie posedenia tak okolo 15-20 ľudí a pozvať dobrú lektorku napr. z oblasti účtovania p.Turociovú, alebo na daň z príjmov p.... a pod. podľa toho čo by trebalo vysvetliť - no samozrejme by to nebolo zadarmo. Veď je toľko nezodpovedných otázok.
Aňa
19.08.04,12:45
Pripájam sa Koalko, ale treba to vyriešiť koľko to bude všetko koštovať, kde to bude, na koľko dní atď. Je toho veľa nezodpovedaného.
koalko
19.08.04,12:55
Ja len zatiaľ sondujem, či má niekto záujem. A keď budem záujem tak to nebude problém zorganizovať.
koalko
19.08.04,13:00
No ja zatiaľ zisťujem, či má niekto záujem. Ide hlavne o Košičanov. Keď budem mať tých 15-20 ľudí tak už neboj niečo zorganizujem. Napred zistím cenové relácie a rozpošlem. Ja len či ten môj návrh vôbec niektor akceptuje.
Lebo sedieť v kruhu a odpovedať si na nezodpovedané otázky to by bolo niečo a hlavne ku konci roka - však nový zákon o dani z príjmov ešte ani poriadne neovládam, naprv trebalo zvládnuť DPH.
Aňa
19.08.04,13:00
Keď sonduješ, tak ty si odkiaľ Koalko?
Aňa
19.08.04,13:01
Už si aj odpovedám, z Košíc?
vladan
20.08.04,04:38
No už vidím, že ideš "nasávať". Jajaj, to bude ťažký víkend?
... nie ja nie som ten "nasávací" typ, lebo ja dlho nevydržím. Stačia mi také tri striky vína a už som vysmiatá.
- v piatok malá oslava
- v sobotu svadba
... jóóój, to bude víkend, ani si neoddychnem :-)))
vladan
20.08.04,04:40
Ja len zatiaľ sondujem, či má niekto záujem. A keď budem záujem tak to nebude problém zorganizovať.
ja sa hlásim za! Ak budeš mať počet ľudí, deň, hodina, miesto - daj vedieť. Rada by som Ing. T. zavalila otázkami :-)))
viktoria
20.08.04,05:29
Ja len zatiaľ sondujem, či má niekto záujem. A keď budem záujem tak to nebude problém zorganizovať.

aj ja mám záujem
Katarína STR
07.09.04,08:53
Myslím, že by to bol dobrý nápad.
Mohli by sme stretnúť niekde na chate, napríklad na víkend. Mohla by sa zohnať chata, ktorá by sa zaplatila celá a keby nás tam išlo viac ani by to nebolo také drahé.

Ja som zo Žiliny. Ale nebol by pre mňa problém a myslím, že ani iných prísť na dohodnuté miesto v piatok a v nedelu by sme odchádzali domov.

Každý by si priniesol so sebou, faktúry, zmluvy a iné pod. veci, s ktorými si nevie dať rady.

Prípadne by sa vopred aj povedalo, kto aký má problém a tí ostatní by sa mohli k danej problematike aj pripraviť a zobrať si so sebou aj nejaké materiály a zákony.

Spravili by sme si taký odborno-pracovno-oddychový víkend na chate.

Myslím, že by každý z nás vyriešil svoje pracovné a možno aj iné problémy.

Ahojte
Braňo
07.09.04,09:29
Ja som jednoznačne za, len si neviem predstaviť ľudí nesúcich šanóny a zákony na chatu a diskutujúcich iba o daniach, účtovníctve...
:-)
Katarína STR
07.09.04,10:16
No to si neviem, predstaviť, ani ja.
Ale veď každý si zoberie len doklady, nie celé šanóny. Aspoň dúfam.

To vieš, že by sa diskutovalo len v určitých hodinách. Inak by sme išli von na prechádzku a podobne. Vyvetrať hlavu. A potom zase menšia debata a večer menšia zábava.

Veď v piatok by sme sa len ubytovali a spoznávali, kde kto pracuje a hlavne s čím a v sobotu by bola taká daňová porada, poobede prechádzka a pod. a večer zábava.
V nedelu ráno zbaliť a domov.

Celkom pekný víkend. No nie ?
rosemary
07.09.04,11:46
Ja si inak víkend na chate neviem predstaviť ako s gytarou a dobrým vínom.Cez týždeň mám zákonov a dokladov plné bríle /t.j.okuliare/ takže skúste zorganizovať takéto stretnutie . Gytaru mám a dobré víno zoženieme. s pozdravom
Valika
07.09.04,12:36
:) Dlho som nebola na porade. V práci to nejako nestihám a doma net nemám.Ale stretnúť sa osobne a prípadne si aj gratis poradiť to beriem. Valika z Košic.
ekin
09.09.04,16:01
som rada, ze sa tu rozbieha kopa napadov, ako zorganizovat "odborné ničnerobenie", ale musim za seba napisat, ze tento mesiac som uplne OFF, aj cez vikendy.... Pritlačila ma moja nevedomost, načim dohánať... a učiť sa a učiť..
Takze az neskor.
Otazka: myslite si, ze p.Turociova by prisla? A čo by to asi stálo? :-)
Richard
09.09.04,22:03
Ak máte nezodpovedané otázky, tak sem s nimi na Poradu :-) Ak by ste k nim však chceli mať odpovede od ľudí, ktorí sa na to vyslovene špecializujú, potom môžeme zorganizovať zoznam otázok podľa tém a môžem skúsiť osloviť týchto odborníkov. Tí to však zadarmo robiť nebudú....
Výhodou Porady by však mohlo byť, že si zodpovedané otázky môžu zakúpiť viacerí a tým by bola cena lepšia pre každého....
valeriam
04.10.04,07:07
Ále, už je koniec? Ešte som sa toľko na Porade nenasmiala, ako pri čítaní týchto príspevkov, mám zdvihnutú náladu na celý deň.
Paula
04.10.04,12:43
Mnoho nás veru na Porade je a z toho vyplýva aj rôznorodosť názorov k náplni stretnutia. Ja sa prikláňam k spolutrápiacim sa, ktorí hovoria: Poradíme si na Porade každý deň a ak chceme kamarátsky šantiť v rámci relaxu, tak šantime. Veď aj vtedy si môžme poradiť a nemať pocit organizovaného školenia. Zdá sa mi, že táto téma bola založená viac v záujme priateľstva, aby sme sa raz aj videli.
Katarína STR
05.10.04,04:09
PAULA : myslím, že si na to prišla. Išlo určite viacerímo o to, aby sme sa navzájom videli a spoznali a lepšie by sa nám tu komunikovalo.
Jozef Mihál
26.10.04,16:07
Titulok tejto témy je výstižný: Porada - osobné stretnutie.

Ale..."skutek - utek".

Takže uvidíme sa, západná časť Porady, 1.12. ?
A východná 15.12. ?
Janca
27.10.04,04:59
A co stred ?
Luna
27.10.04,06:12
Pýtam sa aj ja čo stred?
lenkak
27.10.04,08:09
Ja som z Nových Zámkov, rodáčka z Brezna, takže neviem si vybrať. Západ či stred. Ale na tom nezáleží. Tiež som za stretnutie. Lenka
katika
27.10.04,11:50
Hlási sa okolie ZA, neviem, ci už nie je neskoro. Ale našla som si Vás až dnes.
alexxandra
27.10.04,11:55
Ja som z NR,ale Slovensko je male :-} a som za for :-} Relaxacny vikend po DPHckovej nahanacke by som veru uvitala :-}
Katarína STR
28.10.04,03:36
Aj tu sa hlási Žilina.
misurka
28.10.04,04:28
Haló, tu tiež Žilina.
Biba
28.10.04,12:09
Ahojte pripajam sa jance a Lune, veru aj tí noví členovia /aj ja/ by sa radi stretli ako stred. Táto porada je fajn, aj ked vela neprispejem, ale sa vela dozviem, a dobré nápady a názory z porady sa potom chytia aj mna.
BIba z BB
Martina80
24.08.05,11:18
Ešte som však nenatrafila na nikoho z Martina ???
Velettka
24.08.05,11:20
Z Turč. Teplíc - okolia sú tu ...




Ešte som však nenatrafila na nikoho z Martina ???
Martina80
24.08.05,11:21
To je super !!!!!!!!!!! Ahooooooooooooooj :D :D :D
Velettka
24.08.05,11:32
Poslala som ti SS