dasl
27.05.16,12:21
pri beznej kontrolnej prehliadke vozidla na pracovisku stk mi chybne opísali stav kilometrov a tento údaj zapísali aj na internet namiesto 77000km mi zapisali 27000km čo je o 50000 menej tu vznika podozrenie ze som pretocil tachometer (auto mam servisovane u original predajcu takze tu budu mat spravne udaje každý rok zaznamenávané) moja otazka je ako dokazem napravit udaj na nete pretoze ak som chcel predat auto dnes si kazdý pozrie udaje na nete podla ečv . navstivil som stanicu stk ale pracovnícka mi vynadala a vedúci sa zatajil a odkazal ze udaje na nete su iba informatívne (tak naco to potom funguje). ako a kam sa treba dovolávat ak chcem opravit udaj na nete?
Chobot
27.05.16,10:36
Napíš mail na :

info@stkonline.sk



Ale nerob paniku. To overenie je skutočne iba informatívne, je to napísané aj na spodku tej stránky. Nikto ťa na základe toho neobviní oficiálne zo stáčania kilometrov. Teraz som zistil, že aj ja tam mám chybu - dokonca až dve!!! . A napadlo by ti, že som v roku 2010 vynuloval odometer?
arizona
27.05.16,10:38
Nie si sam. Tych vadnych udajov je zapisanych asi hodne..
tiez patram,ako to napravit...
http://www.porada.sk/t284916-overenie-vozidla-realny-pocet-najazdenych-km.html
dasl
05.06.16,07:52
No tak som zistoval a od stanice tech . kont. v Pezinku som dostal odpoved : Ak chcete zaistit nápravu chbného údaja vloženého na internet je nutné kontaktovať príslušný Obvodný úrad ten následne kontaktuje správcu za účelom opravenia údajov.