Svätý Pokoj
27.05.16,21:10
male drobne kvietkx,trošku smrdia, prave to kvitne , kvietky pri jemnom dotyku konara hned opadávajú, je to drevina, viac kmenou priemer do 10 cm výška cca 4 metre, nechal som to na divoko ale doteraz neviem was ist das...
Svätý Pokoj
27.05.16,20:26
... hm.. si skutočný botanik...
buchač
28.05.16,05:09
Hm...

Vieš čo ? Daj svätý pokoj s takými otázkami...

Mimochodom, čakal som patričné "hodnotenie".
Ozaj, keby si bol inak rozmýšľal, tak by si hodil aj celkové foto danej rastliny.

Botanik ? Ani nie...ALE si v tom, že na Porade sa to botanikmi len tak hemží ???
Ale danú stránku som Ti poskytol, aby si sa realizoval a vyhľadal si SÁM. Snáď nechceš, aby niekto túto činnosť robil niekto za Teba.

Tak šup, šup...hajde do hľadania...a mne daj svätý pokoj.
Svätý Pokoj
28.05.16,05:21
...a ešte si aj literát...

a čo myslíš že som nehľadal...
..ver že áno ...
... sú jedinci čo majú neuveriteľnú potrebu silou mocou radiť aj keď nevedia..
Svätý Pokoj
28.05.16,05:29
presne týmto typom odpovedí som sa chcel vyhnúť..

nie nechcem aby to niekto hľadal za mňa, tú stránku ako i možstvo ďalších som už prezeral...

... a och áno.. na každej stránke kde niekto poprosí o radu je stále niekto kto nevie ale radí...

a potom komentuje...

na každej... snáď to nie si aj ty.. lebo nick búchač k tomu celkom smeruje...
Svätý Pokoj
28.05.16,05:33
a áno.. skoro by som zabudol.. si najlepší si cool super rada , túto stránku som nikdy v svojom živote nevidel. Ďakujem ti z celého srdiečka. Želám ti len to najlepšie. Teraz už viem všetko...
Antea
28.05.16,14:40
Mohla by to byť kalina, nie som si celkom istá.

dodatočne - drieň https://plants.ces.ncsu.edu/plants/all/cornus-alternifolia/
pozri či je to ono, tá kalina predsa len nie !
afrikánka
29.05.16,12:14
Názov - neviem si spomenúť, ale veľmi dobre poznám, vhodný do zostáv v rozsiahlejších parkoch, na menšie plochy nevhodný. Podľa vášho rozhodnutia, alebo vyhodiť (čo mnohí zrealizovali), alebo na budúcu jar zrezať na 15-2Ocm od zeme, čím dosiahnete výrazné omladenie.