marleau
29.05.16,22:50
Synovec pracuje v zahranici, este nema ani 30 rokov, diagnostikovali mu rakovinu a podla lekarov je na tom zle. Pred polrokom sme pochovali otca, jeho stareho otca. Snivalo sa mu, ze mu telefonoval tam "zhora". Ak sa niekto zaobera hlbsie vykladom snov, co to moze znamenat?
Tweety
30.05.16,05:32
Jednoducho sa s ním lúčil.
afrikánka
30.05.16,10:31
...tento sen je reakciou na dianie v okolí vášho synovca, jeho vedomie o smrti starého otca,..kde počas spánku, ktorý má niekoľko fáz, zareagovalo nevedomie ( podvedomie ) na reálne životné okolnosti. Preto by som tento sen nezaradila medzi "veštecké", ktoré bývajú oveľa sofistikovanejšie. Výkladmi takýchto snov sa zaoberajú psychológovia so zameraním vykladania snov a samozrejme ľudový vykladači. Zaujímavé bývajú výsledky porovnaní výkladu - kde väčšiu úspešnosť dosahujú ľudoví amatéri pred profesionálmi. Problematikou snov sa zaoberajú i špecializované lekárske pracoviská v celom svete, ide o to, že sen dokáže človeku "avizovať" nástup závažného ochorenia v predstihu pred vypuknutím Dg, ale i nástup uzdravovania. Ak by sa podarilo odhaliť mechanizmus týchto snov podstatne by sa zlepšila a skrátila liečebná doba závažných ochorení...
buchač
30.05.16,10:43
Nesúhlasím...nedá sa jednoznačne takto špecifikovať.
Ing. Ľubomír Janoška
30.05.16,10:53
"kde väčšiu úspešnosť dosahujú ľudoví amatéri pred profesionálmi" - to kto zmeral a v akých jednotkách? :D
afrikánka
30.05.16,11:24
pre vysvetlenie, nedá sa rozpisovať a všetko "zdokladovať"....prebehol pokus : traja ľudia uviedli svoj sen, psychológ verzus amatér sny vyložili. Ich výklady boli rozdielne. Následne sa k výkladom vyjadrili "snívajúci" kde potvrdili, že výklad amatéra bol adresnejší - priamo súvisiaci so životom a ich momentálnou situáciou. Bolo to v rámci seriózneho lekárskeho prieskumu.
Tweety
30.05.16,11:38
a ja zase nesúhlasím s tebou, zažila som dokonca aj iné lúčenia tam, z druhej strany
lujza.j
30.05.16,11:44
Ja som nezazila....ale cakala som ju..."neprisla".....
buchač
30.05.16,11:47
Tweety (Dnes 14:38) a ja zase nesúhlasím s tebou, zažila som to
=======================
Hm...takže tým vlastne chceš povedať, že keď si to TY zažila, tak tým pádom to platí na každého ???
Tweety
30.05.16,11:55
tvrdím na základe zažitého a ty? či len podž.... ako furt?
buchač
30.05.16,12:04
Tweety (Dnes 14:55) tvrdím na základe zažitého a ty? či len podžb.... ako furt?
=========================
Hm....tak inak :

1. Sorry, ALE sa len pýtam
2. Sorry, ALE vôbec nepoddžujem
3. Sorry, ALE čítala si poriadne, čo som napísal ???
4. Sorry, ALE pri Tvojom tvrdení by malo platiť, že napríklad jeden druh ATB vyliečí všetky patričné choroby.
5. Sorry, ALE každý má niečo odžité
6. Soory, ALE dovolím si tvrdiť, že mám toho určite viac odžitého ako Ty alebo hocikto iný
7. Sorry, ALE už nepokračujem...neriskujem ďalšie osočovania.
Kvaka
30.05.16,12:42
lujza.j (Dnes 14:44) Ja som nezazila....ale cakala som ju..."neprisla".. Neboj, príde, najprv sa musíš so stratou vyrovnať. Mne sa to stalo opakovane, po dvoch rokoch od straty snáď, už presne neviem. Krásny sen, bolo to zvítanie po dlhom čase, dokonca na stanici.
lujza.j
30.05.16,13:46
Myslela som...ze uz nie....ze "sme si vsetko stihli povedat"...