piccolo222
30.05.16,13:32
Dobrý deň.zamestnavam na kratši pracovny pomer čašničku.Má vypovednu dobu v pripade odchodu 15 dni.Je stale v skúšobnej dobe.Nakolko je drza a celkovo neprijemna k zakaznikom chcem ju vyhodit.Ak jej dam vypoved napr. 1eho tak 15 dni by mala este odpracovat.Ak by neopracovala tych 15 dni.možem jej v takom pripade kratit mzdu?
ivka70
30.05.16,11:57
Nemoze mat vypovednu dobu 15 dni, pri pracovnom pomere Zakonnik prace taku vypovednu dobu nepozna, nie je to teda v sulade so ZP.
Ak to mate dohodnute v zmluve, je ta zmluva v rozpore so ZP.

Ak je pracovnicka stale v skusobbnej dobe, mozes s nou skoncit PP v skusobnej dobe oznamenim, ze konci ku konkretnemu dnu v mesaici (v ramci SD).
Ziadnych 15 dni v tomto pripade nepocitas.

Ak by mala absenciu, tak absenciu samozrejme hlasis na poistovne a aj kratis mzdu, nebudes ju predsa platit za cas, kedy umyselne do prace neprisla.
fortunka
30.05.16,12:25
Ak je stale v skusobnej dobe, tak jej mozes dat vypoved hned a zaraz. Oznam jej pisomne, ze zajtra alebo toho 15teho (musi to byt este vo vypovednej lehote) s nou ukoncujes PP a finito.

V pripade absencie, kratis mzdu/mozes kratit dovolenku/ pri viacerych absenciach mozes dat rovnako okamzitu vypoved po upozorneniach. Alebo ak mas smernicu o tom ze Absencia je zavazne porusenie prac. discipliny a je o tom oboznamena, tak tiez mozes dat okamzitu vypoved. Ale toto vsetko je irelevantne, kedze je v skusobnej dobe ;)
Tweety
30.05.16,12:37
neide o výpoveď ale o skončenie PP v SD
piccolo222
30.05.16,14:18
niekde som sa docital ze ta doba bola 15 dni ale uz sa to zmenilo..nasiel som o tom uz temy z minula..budem musiet prerobit zmluvy nakolko je tam tato doba..
ivka70
30.05.16,15:58
Ano, pred par rokmi to bolo pri kratsom tyzdennm prac.case ako 20 hodin, ale uz to v ZP nie je
veronikasad
30.05.16,16:06
Kedy vznikol pracovny pomer? Ma dohodnutu skusobnu dobu?
Tweety
30.05.16,16:10
je v SD, ved to má v príspevku