Marox
01.06.16,21:08
Zdravím,
Dnes mi dali EKG Holter a zajtra ráno Holter vrátim do nemocnice. Zajtra mám o 8:30 pojednávanie.
Pred dvomi týždňami som žiadal o odročenie pojednávania ale neodročili
Holter musím mať celú noc na tele, tak sa určite nevyspím.
Môžem žiadať sudkyňu, aby uviedla do zápisnice, že som kvôli Holteru v noci nespal a nedokážem sa poriadne sústrediť na pojednávanie ???

S pozdravom
Marox
lujza.j
01.06.16,19:16
Ako vies,ze nebudes spat?! Neuveris...ale ja som bola po...normalne v robote a tiez som sa musela sustredit....
Mal si si urobit pisomnu pripravu....na pojednavanie....ked uz...
buchač
01.06.16,19:18
Požiadať môžeš...;)

...a nie...nemyslím si, že je to dôvod na odročenie.
Holter je len vyšetrovacia metóda. Ak by bol Tvoj stav vážny, tak by si mal mať potvrdenie od lekára a tým dôvodiť.

Ono poviem aj inak...každý, kto ide na pojednávanie sa nejak nevyspí...a to aj bez Holterovho prístroja.
Marox
01.06.16,19:25
mám písomnú prípravu... ale nikdy neviem na aké veci sa spýtajú a ja si nebudem vedieť spomenúť....
Marox
12.08.16,09:04
Návrh na odročenie podal advokát, ktorý ma zastupuje. Advokát mi navrhol aby som nešiel na pojednávanie, že on pôjde a vybaví to. Na pojednávanie som prišiel. Sudkyňa sa ma spýtala, prečo som prišiel na pojednávanie, keď som žiadal o odročenie. Povedala, že nie je pripravená rozhodnúť a pojednávanie odročila.
Mám pocit, akoby chceli niečo spraviť za mojím chrbtom. Jedná sa o BSM. Advokátka ex manželky uviedla, že som dva roky pred rozvodom zobral zo spoločnej domácnosti peniaze, ktoré patria do BSM. Dokonca majú na to svedkov: otca a matku ex manželky a ich rodinnú známu. Lenže toto je klamstvo a môj advokát ani neotvoril ústa.
Soňa K
12.08.16,10:09
Sudkyňa vyhovela Tvojej žiadosti o odročenie, tak čo sa Ti na tom nepáči. Advokáta môžeš vymeniť, keď Ti tento nevyhovuje. To sú veľmi všeobecné informácie o tom, čo tvrdí Tvoja exmanželka. Čo to znamená zobrať peniaze zo spoločnej domácnosti ? Aj tak si s tým musíš poradiť v konkrétnom súdnom pojednávaní, to, čo napíšeme na PORADE, nehrá úlohu.