joe.sugar
02.06.16,07:58
iDoklad spoplatňuje fakturáciu, ktorá bola doteraz úplne free :-/ Pridali výrazné obmedzenia, ktoré ma donútia buď odísť alebo platiť balík. Prešiel som web, x online fakturácií sa tvári ako free, ale neviem, ktorú vybrať, aby bola ako tak bez obmedzení použiteľná a nešlo o free v zmysle "max. 5 faktúr za rok", "max. 5 partnerov" a pod. :(
prepinakos
02.06.16,11:04
Ahoj, povedz mi v čom podnikáš a či by si to pre mňa prosím ťa urobil zadarmo. Prečo chceš zadarmo službu na ktorej niekto pracoval a ty ju budeš reálne používať? A ešte sa cítiš ukrivdený ak ti niekto ponúkne možnosť použiť službu zadarmo s istými obmedzeniami.
Consultix
02.06.16,11:09
Problem, ktory vznikol pri iDoklade je trocha iny: Od zaciatku hlasili, ze "iDoklad bude navzdy zadarmo". Problem nie je v tom, ze to spoplatnili, ale v tom, ze zadarmo zostala taka verzia, ktora je pre vacsinu nepouzitelna. Vobec by som nenamietal, ak by zakladna verzia, tak ako doteraz, zostala zadarmo a pribudla by moznost priplatkovych sluzieb rozsireni. Ale obmedzit to na 5 adries a zrusit prepojenie s Money v zakladnej verzii je podla mna tak trocha prehnane. Nehovoriac o tom, ze to spravili v priebehu roka...
prepinakos
02.06.16,11:43
Absolútne nič to nemení na pointe toho že je to služba ktorú ty používaš a oni poskytujú a tým pádom aj nastavujú podmienky. Ak sa ti nepáčia môžeš ísť ku konkurencii, alebo si naprogramovať vlastný ktorý potom môžeš dať zadarmo aj joe.sugar prípadne všetkým podnikateľom ktorým je ľúto zaplatiť 5 eur mesačne za službu ktorá im uľahčuje podnikanie.
Consultix
02.06.16,12:20
Je mi luto, ze si nepochopil pointu mojho prispevku...
rakos
02.06.16,13:36
Ja pouzivam Ikros. Nerobim faktury sice casto, ale ma vsetko co potrebujem. Na tych par faktur mesacne mi uplne vyhovuje. Zatial zan neplatim nic. Uvidime dokedy. Tiez hovoria, ze je navzdy zadarmo - len to slovenske navzdy byva casto kratke, tak sa necham prekvapit.
joe.sugar
02.06.16,13:37
diky za moralne hodnotenie situacie, brat prepinakos. ale moja otazka znela inak. ludia jednoducho setria. pocul som, ze podaktori aj optimalizuju dane :-o hajzlici.
risonr
05.06.16,06:59
skus superfaktura.sk
Verwest
06.06.16,19:07
ja používam excel...mám vtom spravenú šablónu a len ju prepisujem. Je to jednoduché, rýchle a hlavne!!!!!! ZADARMO :D
Fontionnel s.r.o.
29.07.16,14:48
Ahoj, skús Flowii, je zadarmo, na neobmedzené množstvo faktúr. Prikladám odkaz, hádam ho nezmažú kedže sa jedná o radu.... https://www.flowii.com/sk/aplikacie/faktura-online-fakturacia-zadarmo