biokatty
02.06.16,21:18
Ide o hlavny status, kde je uvedene moje plne priezvisko a meno a vyrazy ako j.ebnuta, uboha nula, hlupa, skareda, skrata, tlstoprdka, ovisnute cicky, tlsta p.nda, alkoholicka, davas pacientovi sex za peniaze. Od byvaleho priatela asi 10 statusov za 3 mesiace. Dakujem za rady.
buchač
02.06.16,19:43
Problém tohto typu sa nevyrieši sám od seba

- obráťte sa na prevádzkovateľa web-stránky na ktorej došlo k zverejneniu (často sa podobné problémy nevyskytujú na sociálnych sieťach, ale na bežných stránkach kde je možné komentovať príspevky resp. na chatových portáloch) a - - -
požiadajte ho odstránenie zverejnených údajov
- pokiaľ zvažujete vec riešiť na úrovni trestného práva – nezabudnite podniknúť kroky smerujúce k preukaznému zadokumentovaniu danej situácie – a to ešte pred tým, než požiadate prevádzkovateľa o zablokovanie resp.odstránenie príspevkov o ich odstránenie – možností je viacero – rovnakú účel splní zadokumentovanie tohto stavu súdnym znalcom formou znaleckého posudku alebo notárom formou notárskej zápisnice
- poraďte sa s právnikom – často to, čo sa Vám z osobného hľadiska môže zdať nekonečnou krivdou a poškodením Vašich práv nemusí byť za hranicou zákona a teda ďalšie snaženie by bolo relatívne zbytočné
- následne podajte trestné oznámenie

http://preventista.sk/info/3-najcastejsie-otazky/
alaya1
03.06.16,05:32
Odporucam skor tieto ataky ignorovat. Je zbytocne minat energiu na prejavy frustrovaneho cloveka, ktory sa nedokaze primerane realizovat v beznom zivote a nasledne si svoje frustracie kompenzuje na internete kybersikanou. O jeho sposobe komunikacie, prezentacie si kazdy, kto to precita urobi svoj usudok a vnimavy clovek nesudi a nehodnoti ineho podla toho, kto co o nom napise na nastenke na socialnej sieti. A ti, co tomu uveria nestoja za to, aby si clovek kvoli nim komplikoval zivot zalobami.

Ak vsak pocitujes potrebu to pravne riesit a nevies sa povzniest nad tieto urazky obrat sa na pravnika, ktory ti pomoze danu vec riesit pravnou cestou. Dokazovanie vsak bude velmi tazke, v pripade ze mas menovcov nedokazatelne, ze ide o teba.
lujza.j
03.06.16,06:11
biokatty
03.06.16,06:21
Ano presne tak
biokatty
03.06.16,06:23
Je tam aj moja fotka
jslancik
03.06.16,06:24
moja reč. myslím, že rozumný človek, ktorý nájde takýto status na FB, tak si na to spraví svoj názor, prípadne zruší priateľstvo s takýmto človekom. A tí zvyšní nech si trhnú.
lujza.j
03.06.16,06:51
Ja by som sa o lóve nenatahovala....nech sa zadrhne....iba raz som sa ...ked decku nechcel "podnikatel" za odrobenu robotu....zaplatit
biokatty
03.06.16,06:58
Ide o soc.siet pokec. Aj po ignoracii a apelovani na zdravy rozum a charakter. Odhliadnuc od osobnych sprav s intimnostami zo sukromneho a sexualneho zivota plus foto.
jslancik
03.06.16,07:00
na pokec nechodí žiadny normálny zdravý dospelý človek. takže normálnemu zdravému dospelému človeku je šum-a-fuk, čo si tam nejaký debilko píše podobným debilkom..
Anika61
03.06.16,14:18
:-)
terezamaria
03.06.16,15:50
Nerieš a blokuj sprosté reči od dotyčného, aby sa nedostali do tvojho profilu :-)))
Oliwa
05.06.16,20:05
Čo je pokec? :D