demeter
03.06.16,13:03
Chcem sa spýtať ako mám postupovať, ak som už vyše roka nie som členom organizácie a na obecnej stranke má stále vedu aj keď som nie som ich člen mal som tam funkciu velitela mam na to školenie.Žiadal som starostu aby to upravil a on odmietol.Organizácia nema na tuto funkciu nikoho vyškoleného a moje meno len vyuzivaju na túto funkciu.Ďakujem!
eronika1
08.06.16,09:57
Doporučujem napísať oficiálnu žiadosť, ktorú je potrebné poslať ako doporučený list alebo list do vlastných rúk, aby ste mali doklad o zaslaní na uvedenú adresu. Obecný úrad je povinný na každú žiadosť do určitého počtu dní (väčšinou je to 15 - 30 dní) zaslať svoju odpoveď. Ak nie ste členom organizácie a stále Vás tam vedú, tak im iná možnosť na odpoveď, ako že Vás vyškrtnú neostane. I keď to neznamená, že Vás nevyhľadá starosta a nebude to chcieť riešiť s Vami osobne a inak, keďže nemá za Vás náhradu. Ak už nechcete, aby ste tam figurovali, tak nestiahnite svoju žiadosť. To je jediné riešenie - všetko musí ísť oficiálnou cestou. Ja som sa už poučila a všetko riešim zásadne takto.
Inak mal by si mať v rukách aj nejaký oficiálny dokument, že už nie si členom organizácie. Ten doporučujem v kópii priložiť k žiadosti o vyškrtnutie tvojho mena z webovej stránky.