Martinka2109
03.06.16,14:29
Dobrý deň. Platca DPH vystavuje faktúru za ubytovanie do čiech. Faktúrku mám vystaviť s dph?Vďaka
ivka70
03.06.16,14:31
Ubtovanie bolo poskytnute na SK?
Martinka2109
03.06.16,14:32
áno na slovensku
Martinka2109
03.06.16,14:53
áno na slovensku:)
rexogazda
03.06.16,16:27
áno. podľa §16 je miestom dodania SK t.j. tuzemsko. DPH tam musí byť. Česi si to potom dajú do refundácie.