wegamizi
04.06.16,19:10
Prosim vas, ako som likvidovaka mravce v zahradke tymto pripravkom, nechtiac sa mi dostal, nie moc ale predsa, k zelenine v zahone. Je to jed pre cloveka? Co s tou zeleninkou, ktora prisla s praskom do kontaktu? Neviem najs nikde uzitocnu inormaciu.
arizona
04.06.16,18:44
Nepoznam tento pripravok,ale myslim, ze ked je jedovaty pre mravce, urcite je skodlivy aj pre ludi. Dostane sa ti do pody a zelenina ho korenmi vtiahne do seba. Taktiez casom prejde do podzemnych vod.

Bojovat s mravcami v zahrade je nekonecny boj, ktory nakoniec vyhraju aj tak mravce.Zbytocne si budes zamorovat pozemok,aj tak boj nevyhras!
Mravce maju mraveniska aj meter do hlbky,niekolko metrov do sirky.takze si "zasvinis" zahradu,zabijes par mravcov zvrchu a opat pridu dalsie...
Ked ti vadia mrevce v zahonoch,pouzi vriacu vodu,do ktorej pridas trochu octu.

Ja sadim do zahonov rozne bylinky,mravce sa odstahovali inam,smrdi im to...
terezamaria
04.06.16,20:22
Omotaj okolo stromov lepky na mravce, veľmi veľa sa ich prilepí a po čase sa samé zoberú na útek....pochopia, že kamaráti zmizli.....určite by som nedávala žiadnu chémiu na záhon.
kopretinka
04.06.16,20:37
na každom prípravku je predsa návod a všetky upozornenia.
dana11
06.06.16,11:41
dobrý nápad, poradíte ktoré konkrétne mravce neznášajú ?
arizona
06.06.16,12:38
hlavne levandulu,majoranku,rozmarin a pod. Vsetky tie, co nam ludom pekne vonaju a daju sa zuzitkovat na cajiky, ci ako koreniny
dana11
08.06.16,06:03
No jasné, tam kde mám levandulu, mravce nemám, Najviac ich mám okolo skleníka, takže idem nato. Ďakujem :)