Frajeeer
05.06.16,14:29
Sud mi nariadil urobiť odtokovy žľab popri susedovom dome, vie mi niekto poradiť v akej vzdialenosti od hranice nasich pozemkov to môžem začať robiť? Je tam nejaka minimalnam vzdialenost?
Ondrej Kozlovsky
06.06.16,12:24
Dobry den, ak to sud nariaduje nehovori o tom podrobnejsie ? Mne s formulacie popri dome vychadza tak, ze to pojde pri dome co najblizsie, ale tak, ze este voda cez tento zlab potecie. t.j. zameral by som sa na co najefektivnejsie riesenie.
Frajeeer
07.06.16,14:51
sud sa taha viac ako 15rokov....ospravedlnujem sa ale nebolo to nariadenie. na sude sme sa povodne dohodli ze on urobi svoje potrebne prace na svojom pozemku a dome a ja tento žlab ako nam to navrhol sudny znalec no hned po sude sa odvolava ze on sa takto v podstate dohodnut nechce a tu nastava problem ze ja chcem svoje prace urobit no neda mi nato suhlas aj ked dodrzim vsetke potrebne formality ako su stavebne povolenie a projekt, tak suhlas nedostanem... chcel som to dat povodne na moju hranicu pozemku aby som odvodnil co najvecsiu cast dvora,tak sa brani ze musim dodrzat 2m odstup, aj toto som ochotny dodrzat no aj tak mi povolenie neda...a mam nariadenie od obce pozastavit prace a dat svoj pozemok do povodneho stavu. ake mam moznosti? dobra rada nad zlato,dakujem