účtovník 007
21.06.06,10:47
Poraďte Poraďáci,
keď sa prihlásim a odkliknem zapamätať, mám problém pri písaní ss-iek.
Ak je súkromná správa dlhšia, (napríklad niektoré veci musím pozrieť v publikáciách) obvykle mi trvá chvíľu, kým ju dokončím. Potom si kliknem na "pozrieť si správu" a ide ma trafiť šľak, lebo správa je fuč a ja obvykle už nemám chuť, ju písať znovu. Myslela som, že tento problém je len vtedy ak neodkliknem zapamätať pri prihlásení,(pri písaní ss ma registruje ako keby som nebola pripojená a odpojí ma), ale je jedno ako sa prihlásim. Zapamätať ,nezapamätať.... správa je preč. Robím niekde chybu?:eek:
Richard
21.06.06,09:31
a čo ti vyhlási? ako dlho si nečinná pri písaní?

Ak ti to preskočí na prihlasovaciu stránku, kde zadáš meno a heslo tak správa je odoslaná.. pozri do zoznamu odoslaných správ kde sa môžeš presvedčiť či odišla alebo nie....

Rovnako to je aj pri písaní príspevku. Ak po odoslaní vyhodí prihlasovacie okno nesmiete urobiť nič iné len sa prihlásiť a vtedy sa príspevok zapíše. Ak spravíte nejaký pohyb späť alebo niečo iné príspevok navždy zmizne....
účtovník 007
21.06.06,10:08
a čo ti vyhlási? ako dlho si nečinná pri písaní?

Ak ti to preskočí na prihlasovaciu stránku, kde zadáš meno a heslo tak správa je odoslaná.. pozri do zoznamu odoslaných správ kde sa môžeš presvedčiť či odišla alebo nie....

Rovnako to je aj pri písaní príspevku. Ak po odoslaní vyhodí prihlasovacie okno nesmiete urobiť nič iné len sa prihlásiť a vtedy sa príspevok zapíše. Ak spravíte nejaký pohyb späť alebo niečo iné príspevok navždy zmizne....

Niekedy mi trvá napísať správu aj 20-30 minút. Keďže mám zakliknuté zapamätať, nepýta odomňa znovu sa prihlásiť, iba ma prehodí do prijatých ss-iek a po mojej ss-ke sa zľahne zem. Vždy si chcem svoju správu pred odoslaním prezrieť, prípadne opraviť, no nedovolí mi prezrieť si ju. Nič sa nepýta , ani nevyhlasuje. Jednoducho ma prehodí do okna prijaté správy. V odoslaných správach táto správa nie je.
Dnes som si všimla , že tento problém nemám, ak pri prihlasovaní nezadám zapamätať. Vtedy žiada znovu sa prihlásiť a správa zostane zachovaná. Ale nemalo by sa to stávať v tom druhom prípade, nakoľko niekedy je výhodné mať zakliknuté zapamätať(pre ríchlejšie pripojenie a vyhľadávanie).
LubicaN
21.06.06,10:29
Poraďte Poraďáci,
keď sa prihlásim a odkliknem zapamätať, mám problém pri písaní ss-iek.
Ak je súkromná správa dlhšia, (napríklad niektoré veci musím pozrieť v publikáciách) obvykle mi trvá chvíľu, kým ju dokončím. Potom si kliknem na "pozrieť si správu" a ide ma trafiť šľak, lebo správa je fuč a ja obvykle už nemám chuť, ju písať znovu.

Vyskúšaj moju fintu. Tiež to nemám zapnuté, aby sa mohla kolegynka prihlasovať svojim menom... Keď chceš poslať tú správu, napíše ti čosi v tom zmysle že keďže nie si prihlásená, nemôžeš vykonávať všetky operácie prístupné len pre členov. Tak sa prihlás, ale nie vpravo hore ale priamo v tej tabuľke čo Ti vyhodí. Vtedy sa správa odošle a nemusíš ju opätovne písať - vlastná skúsenosť. Tiež som si pár správičiek a príspevkov takto vymazala, odvtedy som sa poučila a prihlasujem sa v tejto tabuľke.

Myslela som, že tento problém je len vtedy ak neodkliknem zapamätať pri prihlásení,(pri písaní ss ma registruje ako keby som nebola pripojená a odpojí ma), ale je jedno ako sa prihlásim. Zapamätať ,nezapamätať.... správa je preč. Robím niekde chybu?:eek:

Dúfam že som dobre pochopila daný problém...

účtovník 007
21.06.06,10:41
Veď práve to ma zaráža, že ak pri prihlásení nezadám zapamätať-všetko je v poriadku. Znovu sa prihlásim a správa zostane zachovaná. Toto mi dobre funguje od dnes.

No problém je, keď pri prihlásení zadám zapamätať. Nechce prihlásenie, iba ma prehodí do prijatých správ. Správa je fuč a nervy v ...

Ale vyriešim to tak, že nebudem zadávať zapamätať a je po probléme.
Ďakujem za odpovede.
malina
21.06.06,15:40
Existuje ešte jedna finta. Správu, ktorej si venovala viac času, si pred odoslaním pre istotu skopíruj. Ak Ťa to z Porady odregistrovalo, po opätovnom prihlásení skopírovanú správu jednoducho vložíš do novej a je to. ;)
Zita5
21.06.06,15:42
Napíš správu a ešte pred jej odoslaním ju skopíruj CTRLC ,a ak sa Ti náhodou vymaže, tak ju znovu vlož CTRLV.:)