Matej Majni
07.06.16,09:16
Zdravím včera som bol na rýchlo pozvaný skrz kontakty na "pracovný pohovor" samozrejme ma hned beru beru nič nevysvetlené ja celý šťastný že som prijatý :D tak som podpísal čo pani uradnička mi podsunula lebo zajtra som mal nastupiť ... teda dnes a ako som prišiel domov tak som si to začal čítať a rozhodol som sa tam dnes neísť keĎže podmienky či už platové alebo zvyšok je nevyhovujúci... zmluva je platná ododnes ako pokračovať pri zrušení ? (Samozrejme telefonicky alebo osobne otom uvedomiť aj ked im to už došlo možno)
veronikasad
07.06.16,07:19
Ak si podpísal pracovnú zmluvu, mal si v dohodnutý deň nastúpiť do práce. Predpokladám, že v zmluve je dohodnutá skúšobná doba, počas ktorej môžeš pracovný pomer kedykolvek ukončiť.

Ak si svojvolne nenastúpil do práce, môžu ťa vyradiť z evidencie úradu práce pre nespoluprácu.
Matej Majni
07.06.16,07:25
bola to "Dohoda o pracovnej činnosti uzavretá podľa (paragrafu) 228a...." dohoda je na dobu určitú od 7.6 to je dnes ja som to podpisoval včera...
veronikasad
07.06.16,07:36
Zamestnávatel ťa včera prihlásil do sociálnej poisťovne, preto mu treba oznámiť že o prácu nemáš záujem, aby prihlášku stornoval ...
Druhýkrát si dobre prečítaj čo podpisuješ. Inak výpovedná lehota pri Dohode o PČ je 15-dňová. Keďže výkon práce nezačal, zamestnávatel sa s tebou asi nebude naťahovať o dodržanie výpovednej lehoty.