tinagom22
07.06.16,21:05
Stratila som čip z autoklúča pri jeho otváraní a chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nevie či sa nový čip dá spraviť aj narýchlo alebo to nejaky čas trvá
buchač
07.06.16,19:16
tinagom22
08.06.16,08:46
Ok dik
vicktor
09.06.16,12:34
Mas aj druhy kluc? Podla neho ti vyrobia novy chip na pockanie. Odkial si?
Ak nemas druhy, tak neviem - asi iba znackovy servis pomoze.
tinagom22
12.06.16,06:05
Nemam druhy kluč
tinagom22
12.06.16,06:13
pytala som sa v predajniach s autoklucmi a pvedali mi ze ked nemam druhy kluc treba zajst do autorizovaneho servisu...alebo treba dat vybrat riad.jednotku a oninju poslu niekomu kto to urobit vie....ale chcela som vediet ci sa to neda spravit aj tak ze niekto pride ku mne napoji na pocitac a z RJ vytiahne ten kod a spravi na pockanie....
buchač
12.06.16,06:31
tinagom22 (Dnes 09:13) pytala som sa v predajniach s autoklucmi a pvedali mi ze ked nemam druhy kluc treba zajst do autorizovaneho servisu...alebo treba dat vybrat riad.jednotku a oninju poslu niekomu kto to urobit vie....ale chcela som vediet ci sa to neda spravit aj tak ze niekto pride ku mne napoji na pocitac a z RJ vytiahne ten kod a spravi na pockanie....
======================
Veď to je všetko pekné a aj jasné.
ALE
Myslíš si, že tie informácie za Teba niekto vyhľadá, prípadne obvolá alebo nedajbože aj vybehá ?

- Veď zavolaj (choď) do autorizovaného servisu a objasni problém.
- Veď sa popýtaj vo svojom okolí, či niekto nemá nejakého známeho, ktorý by vybral riadiacu jednotku....
- Veď sa skús informovať, či niekto nemá soft v PC....aby zistil ten kód.
- Veď inak sa proste nedá.....cez net také veci nevybavíš.