tibor1000
08.06.16,21:27
Keď počitam diety pri pracovnej ceste SZČO, a prchadza cez viacero statov, do uvahy za ten 1 den beriem stat,kde stravi najviac hodin? Moj SZČO ide zo SR, cez ČR 3,5 hod, Polsko 7 hod,dalsia krajina 4 hodiny.
Diety mozem uplatnit len Polske diety- 50 % z dennej sadzby ?
Dakujem za radu
Tweety
08.06.16,21:35
Pozri § 13 Zákona o CN.
ivka70
09.06.16,11:43
Spocitas vsetky hodiny stravene v zahranici a na taky pocet hodin uplatnis stravne z krajiny, v ktorej sa zdrziaval najdlsie.
Cize PL ano, ale plnu sadzu za 14,5 hodin stravenych za hranicami.
tibor1000
09.06.16,21:09
dik moc!