Emik27
09.06.16,07:50
Dobrý deň,
prosím o radu :) Zamestnanec nastúpil do pracovného pomeru.. Prvý mesiac bude v sídle spoločnosti, tak už teraz viem, že celý mesiac bude na služobnej ceste, takže si bude uplatňovať cestovné náhrady.. Ako mám prosím riešiť stravné lístky? Ide mi o to, že zamestnanec by mal dostať stravné lístky dopredu, ale nemôžem mu predsa v jednom mesiaci dať aj stravné lístky a následne mu za ten istý mesiac neskôr vyplatiť aj cestovné náhrady.... Ako to vyriešiť najlepšie?

Ďakujem!
Consultix
09.06.16,05:57
Stravne listky sa maju zamestnancovi poskytnut zalohovo a nasledne sa maju vyuctovat podla realnych dni, za ktore mu vznikal narok na SL.
Bezne sa SL uctuju spatne, ale spravne by mali byt vydane zalohovo, tak aj zauctovane a podla realneho naroku vyuctovane zo zalohovo poskytnutych SL v ramci vyuctovania miezd.
Emik27
09.06.16,06:02
Áno, toto viem.. Ale vyplatili by sme mu stravné lístky na mesiac popredu, aj keby ste vedeli, že za ten mesiac bude mať cestovné náhrady? To mi akosi nesedí....
Tweety
09.06.16,07:29
Ak vieš, že bude celý mesiac na PC, potom nárok na SL nemá, ale aj napriek tomu mu môžeš vydať, na budúci mesiac mu jednoducho tie, na ktoré nevznikol nárok , z celkového nároku odpočítaš.
fortunka
09.06.16,08:11
Normalne mozes dat listky, v dalsom mesiaci odratas. Ale neda sa to riešiť zálohou?? Na cestovné "náklady"? Na stravu... Pravdepodobne ma aj cestovny prikaz uz vopred.