Bejcica
09.06.16,09:22
Dobry den. Pred rokov som vyhrala v radiu zajazd. Doteraz som ho nedostala. Slubili mi poslat peniaze na ucet. Poslali niekolko terminov, kedy mi peniaze pridu. Terminy stale posuvaju. Ked im napisem, ze peniaze neprisli, tak napisu, ze ak nemam zaujem, tak daju vyhru na dobrocinne ucely. Prosim viete mi pomoct ako vyhru dostat? Mam v mobile vyhernu sms a emailovu komunikaciu. Organizator nebolo radio, ale spolocnost, ktora si prenajala reklamny priestor.
Dakujem.
Tweety
09.06.16,07:26
Len pre upresnenie. Prečo čakáš peniaze, keď si vyhrala zájazd? Reklamuj teda u spoločnosti, v ktorej si vyhrala.
Bejcica
09.06.16,07:28
Lebo vraj nie su volne terminy v tom hoteli a je pre nich jednoduchsie poslat peniaze
Tweety
09.06.16,07:31
tak potom urguj peniaze
Oliwa
09.06.16,10:13
Ak bola súťaž regulérna, mala svoj štatút, v ktorom je presne popísaný spôsob žrebovania /či za účasti notára alebo bez/, výhry a spôsob odovzdávanie výhier, vrátane ich termínov. Skús pátrať týmto smerom u spoločnosti, ktorá súťaž organizovala. Štatút aj výhernú listinu mali mať zverejnenú na svojej web stránke. Ale nie takú dlhú dobu... Škoda, že sa pýtaš až po roku...
misoft
09.06.16,16:57
Hmmmmm..... vyhrala..... pred rokom..... zájazd, ktorý nemohli zabezpečiť..... pýta peniaze, ktoré jej nevyplatia. A dám krk na to, že spoločnosť po ROKU už na svojej stránke (ak vôbec nejakú mala!) podmienky nebude mať.
SMS, e-maily..... tie si môže strčiť.....
PREČO sa o to zaujíma až po roku?

Výsledok bude - TRT dostane.