Kabaka123
09.06.16,13:21
Po splnení podmienky, po vyplnení celého riadku, na základe poslednej hodnoty (napr. TR) zaradiť riadok tam, kde treba (prostredníctvom tlačítka- môže byť, nemusí) a samozrejme pokračuje v predchádzajúcom číslovaní (do makra by vchádzali tieto skratky TR, ORT, NCH, U, ORL, KPCH)

Viem si nahrať makro, ale neviem ho upraviť tak, aby fungovalo ako chcem.

Mám excel 2003

DOPLNENIE

súbor doplnený o makro (z iného fóra) ale funguje
mepex
09.06.16,13:45
Ponúkam takéto riešenie. Doplňovať do listu Data (nie do červene označených nadpisov) a kliknúť na tlačidlo aktualizuj. Zoradí údaje tj. správne očísluje a aktualizuje list kt, kde sa dá filtrovať rok a mesiac a tento list je pripravený aj na tlač. Dúfam, že to všetko bude funkčné aj 2003.

Pridal som prepracované makro v súbore zoznam, ktoré sa spúšťa stlačením kombinácie kláves Ctrl+Shift+U.
Poradie oddelení určuje skrytý list Poradie v stĺpci, tak ako sú skratky vyplnené.
Kabaka123
09.06.16,13:58
nepotrebujem to tlačiť, KT si viem spaviť, ale v tomto prípade je mi zbytočná, potrebujem len niečo jednoduché... vyplniť riadok, po vypísaní údaju v poslednej bunke v riadku prehodiť, a aby mi to zachovalo štruktúru, ktorá tam je...potrebujem to mať v jednom liste, tých hárkov mám v liste 12...ale vďaka
mepex
09.06.16,18:30
Prosím pozrite si doplnenú prílohu zoznam. Stručný popis je v hlavnom príspevku. KT som pôvodne vkladal preto, aby sa dal zoznam filtrovať podľa roku a mesiaca. Teraz je to presne podľa zadania (aspoň dúfam:).
Kabaka123
10.06.16,04:30
to vaše makro mi nefunguje, ale hodila som to na iné forum a to funguje... pridala som ho do prílohy