seda
10.06.16,13:45
Prepravná spoločnosť nám poškodila dodávku tovaru cestou k odberateľovi. Vystavím škodovú faktúru bez DPH. Je potrebné na FA písať odvolávku na nejaký §, že je bez DPH? Mám nejakou formou štátu odviesť DPH za tento poškodený tovar? Ďakujem.
Tweety
10.06.16,14:26
Náhrada škody nie je predmetom dane podľa §2. Ale odvolávku na § na faktúru nemusíš dávať.