plavčík
21.06.06,13:00
...ja viem- ja viem...už je 06/06 a ja stále sa plácem so závierkou 2005.Problém je vo mne...je to moja prvá samostatná závierka a mám a.s., takže ma čaká zverejňovanie a preto by som Vás chcel poprosiť o schválenie/ či pokarhanie/ môjho postupu....takže poporade:

-urobil som účt.záv.

-mám ju zauditovanú

-urobil som DP DzO PO ....poslal som do 31.3.2006 na DU -DP DzP PO, súvahu, výsledovku a poznámky

- prišla mi správa nezávislého auditora

-teraz zasadne dozorná rada...tá doporučí Valnému zhromaždeniu schválenie účt.závierky a spíše správu

-zasadne Valné zhromaždenie, a tá mi dá zápisnicu VZ, kde mi odporučí čo so ziskom/stratou a na základe tohto odporúčania urobím preúčtovanie cez ID

-prichystám Výročnú správu, podpíšu mi ju členovia dozornej rady, prefotím správu nezávislého auditora spolu so súvahou, Výsledovkou, poznámkami a pošlem auditorom na schválenie......oni by mi to mali schváliť a zviazané poslať naspäť.

do 30 dní pošlem schválenú a zviazanú Výročnú správu od auditorov , kde je už zviazaná Súvahu a vzS a poznámky a aj správu nezávislého audítora na OR.

zároveň pošlem fotokópiu Súvahy a Výsedovky spolu s nepodmieneným názorom audítora do Vestníka...


Je to tak, alebo som niečo prešvihol?
plavčík
21.06.06,12:00
posúvam otázku
Metodik
21.06.06,12:05
Je to v podstate absalútne správne až na jednu maličkosť:
Musíš zaplatiť 3 000,-Sk , keď zverejňuješ do vestníka.Vytvoril si na konci roka na to rezervu?
plavčík
22.06.06,05:16
rezervu som vytvoril, takže to mám OK.
ĎAKUJEM!