IvetaH
14.06.16,12:45
Vnučka sa zúčastnila pohrebu starej mamy, obe z Košíc a pohreb bol v Košiciach o 12tej hodine. Vnučka predložila potvrdenie o účasti na pohrebe, ktoré firma nechce uznať, že to nie je na celý deň. Nástup do práce je od 8,30 hod. Podľa konateľa mala prísť o 8,30 do roboty a o 11tej odísť na pohreb. Ako prišiel na to, že to je tá nevyhnutne potrebná doba, nikto nevie. Dievčina z princípu podá sťažnosť, preto rozmýšľam, čo s tým urobiť, aby dobre bolo.
ivka70
14.06.16,10:50
Zamestnavatel ma pravdu, nevyhnutne potrebny cas na pohreb urcite nie je od 8:30, ak je pohreb o 12,00.
Nevyhnutne potrebny cas je cas samotneho pohrebu + cas na presun zo zamestnania na miesto pohrebu a spat.
Co je v ramci mesta 1 hodina postacujuca.

Z principu nema na co podat staznost, radsej nech si dohodne pol dna dovolenky.
Pri pohrebe prarodica ZP vyslovene pise o nevyhnutne potrebnom case maximalne 1 dni. Do tej prace mala prist, ak si nevybavila ine volno.
Este moze byt rada, ze od nej nevyzaduje po pohrebe navrat do prace (lebo pohreb viac ako 2 hodiny netrva, s presunom 3 hodiny, teda o 15,00 mohol ziadat, aby bola spat v praci.
IvetaH
14.06.16,10:53
Ďakujem
Tweety
14.06.16,10:56
Vyberám z § 141 ZP
d) úmrtie rodinného príslušníka
1. pracovné voľno s náhradou mzdy na dva dni pri úmrtí manžela alebo dieťaťa a na ďalší deň na účasť na pohrebe týchto osôb,
2. pracovné voľno s náhradou mzdy na jeden deň na účasť na pohrebe rodiča a súrodenca zamestnanca, rodiča a súrodenca jeho manžela, ako aj manžela súrodenca zamestnanca a na ďalší deň, ak zamestnanec obstaráva pohreb týchto osôb,
3. pracovné voľno s náhradou mzdy na nevyhnutne potrebný čas, najviac na jeden deň, na účasť na pohrebe prarodiča alebo vnuka zamestnanca, alebo prarodiča jeho manžela, alebo inej osoby, ktorá síce nepatrí k uvedeným príbuzným, ale žila so zamestnancom v čase úmrtia v domácnosti, a na ďalší deň, ak zamestnanec obstaráva pohreb týchto osôb,

Takže môže to byť jeden deň, neviem si predstaviť, že blízka rodina po pohrebe ide rovno do práce, veď býva ešte kar a toho sa nemá zúčastniť len preto, že si to konateľ myslí? Tiež by mi to bolo nepríjemné.
Niekedy stačí tak málo, trocha ľudskosti.
IvetaH
14.06.16,11:12
Veď práve, že je to o tej ľudskosti. Keby bola vedela, že sa takto k tomu postaví, donesie potvrdenie, že ten pohreb vybavovala. Lebo aj keď pohreb zariaďovali jej rodičia, tak aj na ňu vyšli rôzne povinnosti a zvlášť v deň pohrebu. Naštvala sa preukrutne a povedala, ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Preto tá šťažnosť na IP.
ivka70
14.06.16,13:47
Jedna vec je ludskost, druha zakon. IP by posudzoval porusenie zakona, a ten zamestnavatel neporusil. Mozno keby si dievcina preverila to, co ma a ako dodrzat dopredu, tak by bol aj postup konatela iny.
Tweety
14.06.16,14:56
K akému porušenie zo strany dievčiny došlo?
misomiso
14.06.16,16:11
Bolo by fajn, ak by ste si vy, zamestnanci uvedomili, ze SK zakonnik prace nie je vyvazeny, chrani cca z 85 - 90% zamestnanca a iba asi z 10 - 15% zamestnavatela. Ked k tomu priratate takmer najvyssi pocet platenych sviatkov na svete, mizerne podnikatelske prostredie, masivnu byrokraticku zataz a velmi tesne konkurencne prostredie deformovane stedrymi dotaciami pre zopar "spriaznenych" firiem, tak z toho jednoznacne musi vyplynut, ze vacsina podnikatelov nema pochopenie pre dalsie benefity nad ramec zakona.

Toto by bolo naozaj fajn, ak by si uvedomilo co najviac zamesnancov u nas, predislo by sa zbytocnym konfliktom. Samozrejme, je uzasne, ak nejaka Sk firma je na tom ekonomicky tak komfortne, ze si moze dovolit poskytnut zamestnancom este viac benefitov ako prikazuje ZP a ked to naozaj aj realne urobi. To je vsetko v poriadku. Ale z firiem, ktore nedostavaju statnu pomoc, tam nevidim ako realne, ze by sa to mohlo tykat nejakeho vacsieho poctu firiem. Ja som napriklad tiez alergicky na pripadne "natahovanie" uz aj tek velmi nevyvazeneho ZP v prospech zamestnancov. Nastasie, u nas vo firme sa s tym velmi nestretavame.

Samozrejme, staznost na IP moze podat, ale uskodi tym firme a tym aj (asi o chvilu uz "byvalym" kolegom). Firma urcite vyuzije prvu prilezitost a zbavi sa zamestnaca, ktory na nu podal staznost, navyse ak bola neopravnena.
Dav
14.06.16,16:36
Nič s tým nemôžeš urobiť. Ak zamestnávateľ nesúhlasí s 1 dňom a zamestnanec sa dovoláva ustanovenia zákonníka práce "najviac na 1 deň" tak sťažnosti zamestnanca nezabrániš a zamestnávateľove rozhodnutie "od 11:00" ignorovať nemôžeš , ak si v postavení zamestnankyne - mzdárky a dostala si pokyn zaplatiť len časť pracovnej zmeny zamestnankyne.
Dav
14.06.16,16:38
Zamestnankyňa má zákonný nárok na pracovné voľno s náhradou mzdy, nikde v zákone nie je uvedené, že ak je pohreb v mieste bydliska, len 2 hodiny... nič neporušila.
evuš
14.06.16,17:14
No, ja neviem...ale majiteľ je asi čo sa týka EQ na bode mrazu....ja už roky vďačím za empatických šéfov a ja sa snažím im to na oplátku vrátiť..mne, keď cez obed zomieral dedko, tak mi šéfka požičala svoje auto.... ale je to iné v malej firme, iné vo fabrike na 40 ročných mrzákov....ktorí sú iba stroje....je mi z toho fakt nanič...
IvetaH
14.06.16,17:27
Som externá, nie som zamestnanec. Dievčina vopred oznámila pohreb, vedúca predajne jej dala súhlas, nastúpila do obchodu iná predavačka. Problém vznikol, keď konateľ podpisoval mzdy a P mu vždy predkladám. Takže zamestnanec si splnil všetko, nikto jej vopred nepovedal, že si má zobrať pol dňa dovolenky, ani že má na pol dňa nastúpiť späť do roboty. JA MAM S TÝM JEDINÝ PROBLÉM, že ak príde niekto z IP tak mi ho "zavesia na krk", a mám dosť inej roboty. A tiež ešte stále mám možnosť porozprávať s konateľom o tom, že sme ľudia. Dievčina končí, nie preto že by sa domáhala niečoho, ale je sklamaná a znechutená. Nie kvôli dovolenke, ale kvôli arogancii konateľa. A nie preto, že jej nedal deň "P", ale spôsob ako sa s ňou rozpráva. Je fakt s ním ťažká reč.
TOTO VŠETKO UVÁDZAM LEN NA VYSVETLENIE.
misomiso
15.06.16,07:23
Jasne, chapem, ved aj ja sa som to pisal iba "na vysvetlenie". Niektori konatelia nemaju dost inteligencie aby komunikovali pokojne a slusne, ale to iste sa tyka aj mnohych zamestnancov. Nie je lahke mat firmu na krku a mnohym konatelom to prinasa mnoho stresu, co k hladkej komunikacii s okolim neprispieva. Ale sposob komunikacie je jedna vec a podstata veci druha. Podstatou veci je v tomto pripade nevyvazenst ZP a snaha niektorych zamestnancov urvat si este viac.
arizona
15.06.16,10:09
O tom "bode mrazu" u niektorych zamestnavatelov mam aj ja svoju skusenost.Zomrela mi babka,zobrala som si den dovolenky.Zial, o 10 dni mi zomrel aj dedko.Nahlasila som sefovi znovu dovolenku, ze idem na pohreb...nechcel mi ju dat,ze on ma v ten den nejake jednanie a ja ze musim byt vo firme,ak by prisiel nejaky zakaznik.Podotykam, ze sme boli viac menej eshop,zakaznikov nam osobne prislo max.10 za rok. Povedal mi, ze nech si presunieme pohreb na iny den! Neverila som ,ci dobre pocujem...az ked som pohrozila, ze radsej dam okamzitu vypoved,ako neist vlastnemu dedkovi na pohreb, tak mi s frflanim tu dovolenku odsuhlasil.A to som ani nechcela paragraf,iba si zobrat dovolenku...
willma
15.06.16,10:37
uvažovať triezvo a s rozvahou, keď ti zomrie blízky príbuzný?? V tomto prípade je zamestnávateľ ozaj chrapúň. Ani ja som sa nerozišla so zamestnávateľom najlepšie, ale v prípade úmrtia môjho otca mi ponúkol normálne platené voľno /ktoré som nevyužila, doma by som sa zbláznila/ a deň pohrebu neriešil vôbec. Karma je sviňa. A navrch ako som vyrozumela, firma nebola škodná, zástup bol zabezpečený.
misomiso
15.06.16,13:08
No ja som na seba zobral ulohu bezcharakterneho psa, ktory v tejto citlivej kauze obhajuje zamestavatelov (vo vseobecnosti, nie tohto konkretneho).

Takze iba pokracujem. Netrufam si povedat, kto je a kto nie je chrapun. Nic sme sa nezozvedeli od druhej strany o zemastnankyni, aka je jej pracovna moralka ake je jej spravania vo vztahu k zamestnavatelovi. Nevravim, ze urcite negativne, ale vravim, ze netusime.

Ano, je fajn je byt ludsky. Ja sosobne sa nepamatam, ze by sme mali co i najmensi konflit so zamestnancom ohladne pohrebu. Ale mali sme takych, ktori makali aj takych, ktorych zaujimalo predovsetkym ako vyuzit vsetko, co im ponuka ZP. Nastasie ich nebolo vela.

Ja osobne by som bol rad, keby nam stat nekradol peniaze tym, ze nam nariaduje nezmyselne veci, duplicitne lekarske prehliadky, zisk gastrolistkovym firmam a desiatky podobnych nezmyslov a keby sme potom vsetci zamestnavatelia mohi kyvnut rukou: Jasne - zomerla ti stara mama? Tak ostat tyzden doma a dovolenku neries....
IvetaH
15.06.16,13:17
Prosím ťa, vôbec to neber osobne, je pravda, že každý sme nejaký. Mne je jedno aj čo urobil zamestnávateľ aj zamestnanec. Len som chcela nájsť schodné riešenie, aby som ja ako spracovateľ miezd mal pokoj, lebo vždy ak príde sociálka alebo daňovák alebo ktokoľvek iný na kontrolu, zostáva to vždy na mne. Asi to poznáte. Ešte stále si myslím, že konateľa ukecám. A vzťah zamestnanec a zamestnávateľ je osobitná kategória. Ďakujem všetkým za názory a fakt nehľadajme vinníka. Prajem pekný deň.
Katy a R
15.06.16,13:19
veru - Dav to napísala presne. držím palce - dobre porieš :)