judit.esam
16.06.16,08:03
Chcem si kúpiť štartovaciu sadu domov, ale neviem, ktorá by bola najvhodnejšie pre domáce používanie pre začiatočníka?? Dajte vlastné skúsenosti, hlavne tích poprosím čo s tým pracujete doma alebo máte skúsenosti. Ďakujem
lujza.j
16.06.16,06:08
No chces pre seba na ucenie sa...
judit.esam
16.06.16,06:39
áno, pre domáce používanie,,je to tam napísané,, nerada by som niekomu pokazila nechty.. len vlastné nechty si chcem robiť.
lujza.j
16.06.16,07:11
Ja teda nie som vyznavacka umelakov mam natur svoje...ale ak by...na skusku najlacnejsiu sadu....lebo ak sa ti nebude darit...nebudes si ich doma skusat.u nas.doma vsetko na gelove....decko to kedysi robilo dnes...si chodi dat urobit....sice iba natiahnut gel....kamoska si takto ako ty chces...kupila.sadu....iba nohy si robi...ruky si chodi dat urobit....dnes to nie je financna tragedia a ked su fakt pekne...este plus.pekne malovane...doma by som sa s tym neprplala....ale to som ja:)
arizona
16.06.16,09:10
ani mne by sa veru nechcelo doma s tym prplat.A sama sebe si nikdy neurobim tak pekne,ako u odbornicky :-)
judit.esam
19.07.16,05:34
Na koniec tiež som sa na to vykašlala a chodím k nechtárke na gél na vlastné.. ?D ?D
lujza.j
19.07.16,08:57
Tak trosku usetrenych peniazkov za sadu a nervov:)
Krisstina
12.08.16,09:40
ja som začínala s gélovými nechtami (lepila som si typy, neskôr som prešla na šablóny lebo tie sú šetrnejšie) pri gelových nechtoch potrebuješ UV lampu pri akrylových nie, akrylové majú v sebe veľa chémie, záleží na tebe keď si porovnáš + a - . Popravde po roku ma to prestalo baviť robiť si sama gélové nechty - zabralo mi to dosť času :)