angelika123
21.06.06,20:06
Dobrý deň, som momentálne v takej situácii, že musím začať odznova, to čo som doteraz potrebovala na výkon práce už neviem uplatniť /učiteľ na ZŠ a SŠ/a nič mi momentálne lepšie nenapadá ako hľadať radu a nápady od iných. Rada sa učím nové a ak ma niečo osloví tak za tým idem problém je v tom,že neviem nájsť inšpiráciu tak aby som skĺbila potreby rodiny a mojej práce. Veľmi uvítam ak sa po čase dopracujem k činnosti ktorá uživí mňa i rodinu a navyše ma bude aj baviť. ďakujem angelika
Eulalia
21.06.06,18:28
Angelika, napíš, prosím, trochu viac. Aké máš vzdelanie- teda odbor, čo Ťa zaujíma, čo robíš rada a čo nerada, prípadne aj čo nenávidíš. Aké máš pomery doma - tým myslím, či máš ešte také malé deti, že potrebujú Tvoju pravidelnú dennú prítomnosť doma, alebo sú už schopné sa aspoň čiastočne o seba postarať. To sú všetko veci, ktoré môžu ostatným pomôcť vymýšľať pre Teba nápady a dávať Ti rady. Tvoja otázka je veľmi neurčitá, v podstate sa na ňu zatiaľ nedá odpovedať.
Maj sa pekne a neboj sa písať, tu si v jednej veľkej rodine.
JanaF
21.06.06,18:33
Angelika presne tak, ako pise Eulalia napis nam troska viac... pokial sa rada ucis nove veci nevidim v tom problem, aby si si casom nasla pracu, ktora ta nielen uzivi, ale aj zaujme:)
angelika123
22.06.06,13:12
Dobrý deň. Ďakujem Vám za reakciu . ˇAno súhlasím, z toho čo som napísala sa nedá veľa zistiť. Stačí prekonať počiatočnú nervozitu. Tak teda, vyštudovala som molekulárnu biológiu-vedecký smer, no uplatnila som sa v školstve, keď školu zrušili ocitla som sa bez práce, aby som nesedela doma, urobila som si kurz podvojného účtovníctva , chýbala však guráž pustiť sa do toho, navyše našla som si v tom čase na rok prácu v školstve a tajne som dúfala, že sa mi pošťastí v tom zotrvať. Nestalo sa. Som vydatá, mám rozkošnú dcéru 13 ročnú a veľmi dobrého manžela a veľmi by som chcela začať robiť niečo v čom by som nebola až tak závislá od vôle zamestnávateľa, aj keď mi je jasné, že začať v 47 r. nie je ľahké a nikde nelietajú pečené holuby. Ďakujem. S pozdravo Angelika
Tweety
22.06.06,13:37
Dobrý deň. Ďakujem Vám za reakciu . ˇAno súhlasím, z toho čo som napísala sa nedá veľa zistiť. Stačí prekonať počiatočnú nervozitu. Tak teda, vyštudovala som molekulárnu biológiu-vedecký smer, no uplatnila som sa v školstve, keď školu zrušili ocitla som sa bez práce, aby som nesedela doma, urobila som si kurz podvojného účtovníctva , chýbala však guráž pustiť sa do toho, navyše našla som si v tom čase na rok prácu v školstve a tajne som dúfala, že sa mi pošťastí v tom zotrvať. Nestalo sa. Som vydatá, mám rozkošnú dcéru 13 ročnú a veľmi dobrého manžela a veľmi by som chcela začať robiť niečo v čom by som nebola až tak závislá od vôle zamestnávateľa, aj keď mi je jasné, že začať v 47 r. nie je ľahké a nikde nelietajú pečené holuby. Ďakujem. S pozdravo Angelika
A čo tak, keby si oprášila ten kurz podvojného?