andreaS
05.11.04,08:03
prave som pocuvala spravy a hovorili ze do pondelka musia zivnostnici, a dobrovolne poisteni zaplatit poistne z novej vysky minimalnej mzdy, ktora sa meni zo 6.080,- na 6500,-... je toto normalne? oni to oznamia 3 dni pred tym.. doteraz som o tom nepocula.. uz vidim kolko drobnych zivnostnikov o tom vie
Jozef Mihál
05.11.04,07:18
andreaS, drobný živnostník, ktorý vie čo je Porada, vie o zvyšovaní odvodov, už dávno...
viď
http://www.porada.sk/showthread.php?t=2247
alebo
http://www.porada.sk/showthread.php?t=2135&highlight=6500
atď.
andreaS
05.11.04,07:20
no je pravda, ze som tu len tento tyzden.. tak tym som sa este nepreluskala... ale clovek sa uci.. tak musim to tu poriadne prevetrat... ale na druhej strane mna sa to zatial netyka...

tak poprosim Richarda ak by to slo, aby tento zbytocny prispevok vymazal
Dada
05.11.04,07:21
andreaS.... to je už pomaly "stará" vec, že od novembra (t. j. za október) sa platia odvody do SP zo 6.500,- Sk.
vladan
05.11.04,07:24
no je pravda, ze som tu len tento tyzden.. tak tym som sa este nepreluskala... ale clovek sa uci.. tak musim to tu poriadne prevetrat... ale na druhej strane mna sa to zatial netyka...

tak poprosim Richarda ak by to slo, aby tento zbytocny prispevok vymazalandreaS svoj príspevok si môžte vymazať sama, ak si kliknete na UPRAV a potom zaškrtnete políčko vymazať príspevok a potom na "vymazať tento príspevok" :-)))

... ináč vitajte na Porade, nech sa vám tu páči:D
andreaS
05.11.04,07:28
vladan: dakujem, kludne mi tykajte. avsak to vymazanie nemozem najst... :o(
Jozef Mihál
05.11.04,07:31
vladan, všeličo sa na Porade dá, ale nedá sa vymazať úplne prvý príspevok témy.
vladan
05.11.04,07:55
vladan, všeličo sa na Porade dá, ale nedá sa vymazať úplne prvý príspevok témy.
to fakt? ... no jasné, veď potom nasledujúce by nemali zmysel, čo? ... ale popravde, som myslela na vymazanie príspevku, v ktorom písala andrea, že prosí Richarda o vymazanie ... hm ... nejasné? ... no nie ten prvý ale tretí, či tretí v poradí:D