jess
22.06.06,09:04
Ide ma šľak trafiť. Pred časom som si stiahla aktualizácie PC...a následne mi počítač išiel pomalšie ako predtým. Teraz som si na novom PC stiahla aktualizácie a napr. Outlook Express mi zrazu ide nie po slovensky, ale po anglicky....kde sa to nastavuje
Hlinkovx
22.06.06,07:25
Daši,
keď si myslíš, že to robia aktualizácie...tak si tie posledné odstráň..
cez štart, nastavenia, ovládací panel, pridať a odobrať programy...hore je zobraziť aktualizácie...to si zafajkni...a potom si vyhľadaj tie aktualizácie, z toho dátumu, od ktorého ti to blbne...a daj si ich odstraniť...
ale chyba môže byť aj inde...
jess
22.06.06,08:11
:mad: akosi mi blbne dnes aj internet...

...ja tam nemám dátumy, že kedy som stiahla aktualizácie, ale zblblo mi to po nich........a ani neviem, ktoré sú to súbory .....

...a ešte sa mi po "aktualizácii" niektoré súbory prefarbili z čiernej na modrú...proste, keď hľadám niektoré súbory cez "tento počitač, tak mám niektoré súbory vysvietené na modro :(..... v rôznych zložkách........aj ad aware, či jak sa to volá som si spustila a kritické súbory som zmazala..
Hlinkovx
22.06.06,08:22
Dáši..a ani keď klikneš napríklad na jeden z tých updatov...tak sa ti tam nezobrazí dátum??
ja to u mňa vidím takto...

a ešte - ani keď si to dáš hore zoradiť nie podľa názvu...ale dátumu..ani vtedy sa ti to nejako nepoprehadzuje???
jess
22.06.06,09:44
:( mám tam iba dátum posledného použitia.......asi mi nič iné neostáva len si dať "Obnovu systému" a kašľať na aktualizácie............... alebo......nedá sa ten jazyk niekde inde nastaviť ?
miro_c
22.06.06,10:00
MS Windows XP a MS Office 2003 majú "Language pack", ktoré sa dajú nainštalovať na EN verzie produktov. Potom sa dajú prepínať aj jazyky prostredia (popisky, dialógy, ...), napr. medzi EN a SK (ak sa SK balíček doinštaluje). Odporučil by som vyskúšať ešte aj túto cestu.
jess
22.06.06,10:18
....práveže ja som to predtým mala celé po slovensky, ale po aktualizácií sa mi to celé pobabralo....názvy pričinkov "Doručená pošta, Odoslaná pošta..." mám po slovensky a všetko ostatné anglicky....

Prosím ťa, napíš mi , kde sa to asi tak nastavuje, ale píš prosím polopatisticky :D

Dík
Hlinkovx
22.06.06,12:09
podľa mňa je dátum inštalácie záplaty aj dátum posledného použitia
M3G
22.06.06,19:32
Máš inštalovaný service pack 2 ?
Máš tých aktualizácii nejako priveľa.

Čo sa týka slovenčiny, ak máš legálne windows, mala by si dostať k tomu aj CD s názvom Slovak language pack. Skús to hodiť do mechaniky, dať to odobrať, reštartovať a potom to znova naištalovať a reštartovať. Pravdepodobne skolaboval windowsacky inštalátor, po nainštalovaní service pack 2 by to však nemalo urobiť.
jess
23.06.06,07:20
Máš inštalovaný service pack 2 ?
Máš tých aktualizácii nejako priveľa.

Čo sa týka slovenčiny, ak máš legálne windows, mala by si dostať k tomu aj CD s názvom Slovak language pack. Skús to hodiť do mechaniky, dať to odobrať, reštartovať a potom to znova naištalovať a reštartovať. Pravdepodobne skolaboval windowsacky inštalátor, po nainštalovaní service pack 2 by to však nemalo urobiť.

Windows mám legálny, ale toto ty chceš odo mňa veľa:eek::eek::eek:. Mám aj CD-čka, ale netuším, čo na nich je. :cool:

Tie aktualizácie mi stiahlo automaticky....:cool:
Nandrolon
23.06.06,07:34
ked tam mala prv slovencinu, iba sa jej zmenilo prostredie, podla mna nic ine.
Jednoducho nastav slovenske prostredie, skuste napisat presne postup po anglicky... start...nastavenia...ovladaci panel...miestne nastavenia, skus sa v tom pohrabat ale urcite sa ti ta slovencina nevymazala...
jess
23.06.06,08:02
:mad:...mám tam slovenčinu...a aj po reštarte mám v Outlooku angličtinu :mee: