Lukáší Ywori Respo
23.06.16,13:15
Dobry den,

Chcel by som poprosit o pomoc, snazim sa tento problem vyriesit uz hodiny ale nedari sa mi to.

Takze krok po kroku:

Mam sumu na paypale ktoru chcem previest na svoj osobny ucet (tb), prihlasim sa do paypalu, pod sumou mam" withdraw funds" kliknem na to, zobrazi sa mi okienko kde mam celkovu sumu na paypale, pod tym mam amount-ciastku ktoru chcem previest, takze uvediem sumu na prevod, pod tym oznacim svoj osobny ucet (tb) (ktory uz je sluceny s uctom paypal), dam continue a napise mi "You've exceeded your withdrawal limit. Please increase the limit and try again." Tam boli tri moznosti vybral som limit 0,00eu, a potom mi tam vypisuje ze mam urobit 3 kroky slucit kartu s paypalom, potvrdit ju a napisat 4 miestny kod

Kazdy krok by som splnil, lenze mal som slucenu kartu s paypal uctom ale neslo mi tu kartu potvrdit, neviem co sa stalo a tu kartu ktoru som mal zlucenu uz nemam, a ked sa ju snazim slucit znova tak mi vypisuje "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

Co mam robit ?