jenny7
22.06.06,10:36
Vie mi niekto poradiť, kde by som kúpila búdu pre môjho haváčika. Je to kokršpaniel, a po domácky vyrobená búda sa mi nepáči a preto rozmýšlam, že ju kúpim. Pozerala som aj cez google ale firmy, ktoré to vyrábajú sú dosť drahé. Chcela by som sa zmestiť tak do 2tis.Sk, A ešte otázka - na čo treba hlavne prihliadať pri kúpe? už keď ju budem kupovať, tak nech je všetko tak ako má byť. Možno je to taká nie moc dôležita téma, ale pre mňa docela momentálne podstatná. ďakujem za príspevky, papa:o
Barbara
22.06.06,08:55
Vie mi niekto poradiť, kde by som kúpila búdu pre môjho haváčika. Je to kokršpaniel, a po domácky vyrobená búda sa mi nepáči a preto rozmýšlam, že ju kúpim. Pozerala som aj cez google ale firmy, ktoré to vyrábajú sú dosť drahé. Chcela by som sa zmestiť tak do 2tis.Sk, A ešte otázka - na čo treba hlavne prihliadať pri kúpe? už keď ju budem kupovať, tak nech je všetko tak ako má byť. Možno je to taká nie moc dôležita téma, ale pre mňa docela momentálne podstatná. ďakujem za príspevky, papa:o


možno keby si si dala inzerát:rolleyes: ja by som doporučila, aby tá búdka bola aj zateplená, nech mu v zime nie je chladno,
alebo mám návrh, nech je psík v dome a nepotrebuje búdku:D
ale toto iba zo srandy

si myslím, že z dreva lacnú búdku nedostaneš v dnešnej dobe
alebo mi napadlo, že nejaký stolár by to vedel určite vyhotoviť aj na :) mieru
maryann
22.06.06,09:07
alebo mi napadlo, že nejaký stolár by to vedel určite vyhotoviť aj na :) mieru

To je pravda. My sme si nechali tiež spraviť pred mesiacom búdu pre psíka u stolára a vyšla nás na 1 500,--. A navyše je to dosť veľká búda, lebo je vyrobená na vlčiaka. :p
Chobot
22.06.06,09:10
Neviem z ktorého si mesta, ale v BA v chovateľských potrebách (napr. v Shoppingparku) som videl pár búd pre psa. Ceny neviem, nezaujímal som sa o to bližšie. Skús obehať niektoré predajne, možno budú mať v ponuke nejaké alebo možno majú katalógy.
Braňo
22.06.06,09:25
ja osobne odporúčam búdu zatepliť polystyrénom.
jenny7
22.06.06,12:59
Ok, skúsim ešte nejakého stolára, ste zlatý, ďakujem všetkým za príspevky. S tým zatepleným je to dobrý nápad, len tu búdku, ktoru má doma, tak tú sme v zime zateplili polystyrénom a potom bol po celom dvore biely sneh - polystyrén. Milá Lujzinka sa asi nudila, tak to celé postupne zneškodnila a bolo porobené. Preto bude lepšie, keď to zostrojí odborník a nejako to tam lepšie zateplí, aby sa to nedalo tak ľahko pokaziť. Prajem Vám pekný deň.
McMarti
22.06.06,13:23
v IVANKE pri DUNAJI ako je kastiel predavaju rozne velkosti bud su to chovatelske potreby a su aj zateplene a tak ze k tomu polystyrenu sa pes nedostane. ceny neviem ti povedat. Moj pes je to vlciak ma tiez zateplenu budu a kupila som ju za 2 tis a ma ju 7 rok
Janca
28.06.06,08:58
na www.dog.sk (http://www.dog.sk) je veľa inzerátov, vo fóre je veľa príspevkov akú búdu pre akého psa a do akého prostredia a tam nájdeš ďalšie linky na ďalšie psíčkarské stránky. Nejde ani tak o to, kto Ti tu búdu urobí, ale aká je ta správna pre Tvojho psíka. Ak máš málo skúseností, tiež by Ti mal poradiť dobrý chovateľ tohoto plemena, od ktorého máš psíka.